Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Pożyczki pozabankowe na konto »

  W obecnych czasach banki coraz bardziej powiększają kryteria dawania pożyczek. Do tego dochodzą jeszcze wszystkie wymagane formalności, jakie są z tym związane. Niestety, ale wielu z nas zamyka to drogą do możliwości otrzymania pieniędzy, które są im w określonej chwili niezbędne. Dokładnie toż sprawia, iż coraz ogromniejszą popularnością radują się pożyczki pozabankowe online które zapewnia dużo firm pożyczkowych. Tak naprawdę starczy posiadać ukończone osiemnaście latek, wstąpić na stronę, wypełnić formularz, wysłać go oraz czekać na decyzję. Zazwyczaj zapada ona tego samego dzionka, a suma o którą się staraliśmy pozostaje przelana nam na konto. Zaciekawione osoby takim wyjściem sugerujemy aby spojrzały na stronkę 24-pozyczki, gdzie też wynajdziecie polecane oferty.

  Data dodania: 21 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Informatyk Środa Śląska »

  Kiedy nabywamy nowiutki laptop mamy nadzieję, iż poprzez parę lat będzie nam służył bez zarzutu. Jednak prawda jest taka, może za każdym razem musimy być przygotowani na to, iż pojawi się pewna usterka. Może być toż kłopot z dyskiem twardym, z kartą graficzną oraz sporo różnych. Gdy mamy odpowiednią wiedzę na owy temat możemy sami zobaczyć, co też takiego się wydarzyło. Jednak jeśli chodzi o naprawę toż najlepiej zgłosić się z tymże do eksperta. Wyszukując serwis, jaki funkcjonuje na terenie powiatu średzkiego i świadczy między innymi naprawa komputerów środa śląska, monitorów i tym podobnych sprzętów, zachęcamy by popatrzeć na stronę firmy Laptopy Tomasz Rekusz. Znajdziecie tam niewątpliwie listę usług, dane kontaktowe, ale też i sklep z rozmaitymi częściami do komputerów stacjonarnych i laptopów.

  Data dodania: 21 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Skup łożysk »

  Będąc pracodawcą potrzeba liczyć się z podejmowaniem wielu ciężkich decyzji. Niestety mnóstwo sytuacji wymaga tego, iżby zdecydować się na coś natychmiast. Wtenczas tak faktycznie podejmuje się bardzo wielkie ryzyko. Czasem jest ono opłacalne, tudzież bywa też i tak, iż skutki są zupełnie opłakane. Powszechnym błędem właścicieli jest wyrzucanie czegoś, tudzież już szczególnie nowych części do maszyn. Polecamy skup łożysk, który proponuje korzystne ceny. Do każdego klienta podchodzi się tam indywidualnie. Poza tym nie trzeba przyjeżdżać do siedziby, bo pracownik przyjedzie niezależnie od tego, gdzie Państwo mieszkają w Polsce. Gorąco namawiamy do zaczerpnięcia z oferty. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego, drogą mailową albo za pośrednictwem formularza.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Skup łożysk »

  Prowadzenie własnej działalności na pewno nie jest niczym prostym, gdyż wiąże się z owym ogromną odpowiedzialnością i to w przeróżnych aspektach. Bez kwestionowania trzeba dbać o towar, który się wykorzystuje do produkcji czegoś. Jest toż szczególnie w mechanice. Gdyż niezmiernie wiele części, jakie na chwile obecną się nam nie przydają to będzie można wykorzystać później. Poza tymże zamiast wyrzucać to warto na tymże zarobić poprzez sprzedaż. Korzystne ceny proponuje skup łożysk nowych w oryginalnych opakowaniach, czy bez nich. Wówczas do Państwa przyjeżdża pracownik i dokonuje wyceny. Wszystko zdeterminowane jest od owych czynników jak: rodzaj łożyska, ich dostępność na rynku, tudzież jeszcze waga. Niezwykle serdecznie zachęcamy do zaczerpnięcia z oferty. Zapewniamy gwarancję, iż będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Skup łożysk »

  Mówi się, iż niepotrzebnie ludzie gromadzą rzeczy. Mianowicie z pozoru wydaje się to bezsensowne oraz tylko przeszkadza. Aczkolwiek z takowego nagromadzenia przedmiotów można wiele zarobić. Jeżeli są Państwo przedsiębiorcami i w Państwa firmie pozostały łożyska albo również przechowują je Państwo prywatnie toż polecamy skup łożysk który zapewnia korzystną cenę. Tu z rzetelnością dwie strony będą usatysfakcjonowane. Co ważne pracownik skupu przyjeżdża do Państwa i za darmo dokonuje wyceny. Wszystko zdeterminowane jest od tego jaki to jest rodzaj, numery seryjne, tudzież jeszcze od wagi. Więcej informacji na tenże temat wyszukają Państwo na witrynie internetowej: lozyska-skup. pl. W razie wszelakich pytań lub chęci rozpoczęcia współpracy istnieje możliwość kontaktu telefonicznego albo za pośrednictwem formularza.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Kwiaty z dostawą »

  Wszelki z nas winien doceniać owo co ma. Bowiem tak naprawdę wszystko jest nam dane na chwilę. Na pewno jedną z najcenniejszych spraw są relacje międzyludzkie. Budowanie z kimś więzi nie przychodzi szybko oraz z rzetelnością nie jest na tak zwane ''zawołanie''. Bezsprzecznie obie strony muszą się starać. Bez powątpiewania warto należycie świętować wszelakie uroczystości, tudzież już wyjątkowo, kiedy jest to święto bliskiej nam osoby. Skoro jest to relacja damsko-męska toż kwiaty z dostawą będą doskonałą niespodzianką. Rzadko gdy kobieta spodziewa się, iż dostanie coś takowego, a już zwłaszcza, kiedy osoba jaka złożyła zamówienie jest właśnie z nią. Przeto niezwykle gorąco namawiamy do zaczerpnięcia spośród oferty Kwiaciarni Prymula. Jest toż poczta kwiatowa, jaka w swoim asortymencie posiada sporo rodzajów kwiatów jak np. róże, kosze kwiatowe, kwiaty doniczkowe oraz wiele kolejnych. Warto dodać, iż są jeszcze wykonywane zamówienia indywidualne. Więcej wiadomości mieści się na witrynie internetowej: kwiatyprymula. pl. Zamieszczono tam również wszelakie potrzebne dane do kontaktu.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Kredyty Kalkulator - kredytykalkulator.pl »

  Czy kalkulacja kredytów jest możliwa i w jaki właściwy sposób można to zrobić? Jest możliwa i można to łatwo zrobić korzystając np. z czegoś takiego jak Kredyty Kalkulator. Zaznaczmy tylko, że jest to narzędzie pomocnicze, a nie dokładne i profesjonalne narzędzie analityczne. Przede wszystkim należy pamiętać, że chcąc wyszukać bank, w którym o dany kredyt będziemy się ubiegać, konieczne jest posiadanie odpowiedniej zdolności i wiarygodności kredytowej. Dodatkowo warto jest pamiętać również o tym, że taka ocena ma bardzo duży wpływ na to, jaką ofertę kredytową zaproponuje nam bank. Nie trzeba dodawać, że im jest ona lepsza, to i warunki kredytowania są lepsze. Jaki kredyt można przeanalizować stosując narzędzia finansowe? Kalkulator kredytowy, i to nie jeden, znajdziemy na portalu kredytykalkulator. pl - kalkulatory gotówkowe i hipoteczne. Np. szukasz w serwisie zapytania dotyczącego kredytu na 100 tys. zł. Zatem oblicz rata kredyt gotówkowy 100 tys jaka będzie dowiesz się po wpisaniu wszystkich parametrów. Ale musisz wziąć to pod uwagę, że nie jest to dokładne wyliczenie, ale tylko szacunkowe czyli wyliczenia są oszacowane w przybliżeniu. Żaden kalkulator, ten, czy na stronach bankowych nie wylicza ich dokładnie, chociażby z powodów, o których wspomniane zostało powyżej. Podobnie możesz sprawdzić kredyt konsolidacyjny 70000 zł 10 lat, kredyt mieszkaniowy czy inny kredyt bankowy. No dobrze, ale co znajdziesz jeszcze, poza kalkulatorami, na portalu? Głównie informacje dotyczące kredytów i pożyczek w bankach. Jak znaleźć tani kredyt (i co to jest właściwie tani kredyt i co na niego wpływa), jakie są rodzaje kredytów i pożyczek bankowych. Liczne poradniki mają tobie pomóc odnaleźć się w świecie finansów, tak, aby dokonać możliwie najlepszego wyboru produktu bankowego. Nie tylko kredytowego. Dodatkowo są także pożyczki gotówkowe niebankowe: ratalne i krótkoterminowe. Nie są to kalkulatory, ale pozwalają wyszukać firmę pożyczkowe przez internet.

  Data dodania: 18 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Cambium Networks »

  Na przełomie kilkudziesięciu lat świat przekształcił się diametralnie. Nasi dziadkowie, czy nawet rodzice żyli całkowicie inaczej. Nie było przede wszystkim tak znacznie zaawansowanej techniki, w jakiej my już żyjemy. Z pewnością nie ma osoby, która nie czerpałaby z Internetu. Co więcej my sobie nie wyobrażamy życia bez niego. Jest to dostęp do informacji na jakiś temat przez wszą dobę. Natomiast, aby móc z niego korzystać nieodzowne są pewne rozwiązania techniczne, jak rozdzielnie, kable, porty czy dodatkowo routery. Bez nich nie jest potencjalne prawidłowe używanie. Te urządzenia świadczy sklep wifiki, jaki posiada między urządzenia marki Cambium Networks, a ponadto sporo innych. Oferta dedykowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak dodatkowo dla firm tudzież spółek, w jakich obowiązkowe jest połączenie internetowe. Gorąco zachęcamy.

  Data dodania: 17 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Pomiary sieci wifi »

  Czytanie książek znacznie poszerza naszą wyobraźnię, ale jeszcze umożliwia na szersze rozumowanie. Dzieci czytając dużo książek mają lżejsze kłopoty z ortografią. Niestety średnio bardzo niewiele osób czyta ze względu na owe czasy. Żyjemy w ciągłym biegu dodatkowo nie mamy czasu na sięgnięcie po ulubioną literaturę. Innym powodem jest dodatkowo Internet, który poniekąd zastępuje nam książki. Dzięki niemu posiadamy dostęp do dosłownie wszystkiego. Dlatego także istotne jest posiadanie właściwej sieci. Projektowaniem i wykonywaniem zajmuje się firma Akademia Wifi. Dokonują pomiary sieci wifi polegające na analizie pola elektromagnetycznego, natomiast także znalezieniu także eliminacji urządzeń mogących powodować wszelkie zakłócenia. Taż firma owo przede wszystkim długoletnie doświadczenie też wykonywanie procesów na najwyższym stopniu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją.

  Data dodania: 17 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Podkłady i ochraniacze na materac »

  W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości ochraniacze na łóżeczka niemowlęce i dziecięce, dzięki którym materac jest zabezpieczony przez zamoczeniem i zabrudzeniem przez śpiące dziecko. Produkowane przez nas podkłady pod prześcieradło są ciche, dzięki czemu znika problem szeleszczenia. Mocny materiał jest odporny na potarganie, a gumka wokół ochraniacza utrzymuje podkład na miejscu przez całą noc. Ochraniacze można prać w wysokiej temperaturze, dlatego łatwo usunąć z nich nawet trudne plamy.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  CNBS - marihuana w medycynie »

  Marihuana to znane na całym świecie ziele, które prócz szumnych właściwości odurzających wykazuje bardzo znaczące wykorzystanie i gigantyczne działanie. Otóż konopie te posiadają w swoim składzie między innymi olejki CBD lub również inne kompozycje, jakie znamionują się interesującym wpływem na organizm ludzki. Znajdujące się tu wiadomości o marihuanie pozwolą zapoznać się każdemu zainteresowanemu z informacjami na temat: konopie w medycynie. Przede wszystkim dużo wiadomości o konopiach odnosi się do ich użycia oraz wpływu na człowieka. Ten magazyn konopny stworzony pozostał z myślą o wszystkich, którzy szukają porządnych wiadomości oraz wiadomości z zakresu: marihuana w medycynie.
  Przygotowany przez nas portal o marihuanie ukazuje czym są medyczne konopie, a też w jaki sposób można je zgodnie z prawem wykorzystać. Takie konopie wiadomości są nie jedynie zajmujące, ale i przydatne. Medyczna marihuana jest bowiem dość kontrowersyjnym tematem, a tak w gruncie rzeczy zdrowie i marihuana mogą iść ze sobą w parze. Interesuje Cię problematyka: zdrowie a marihuana? Wpadnij i oddaj się lekturze.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Http://www.finansowyradar.pl »

  Oszczędzanie jest jedną z najskuteczniejszych metod na owo, żeby czegoś w życiu się dorobić. Zatem warto korzystać z usług, czy produktów które będą dobre pod względem jakości, lecz równocześnie przy przystępnej cenie. Tak naprawdę zawsze jest opcja wyszukania czegoś taniej. Na pewno w internecie mieści się szereg atrakcyjnych ofert. Choć należałoby wyszukać takowy serwis, jaki ma bazę najdoskonalszych opcji. Jeśli chodzi o wszelkie kwestie związane z finansami to na www.finansowyradar.pl znajdą Państwo usługi finansowe, które za wiele nie nadwyrężą Państwa budżetu. Tam wszystko pozostało pieczołowicie przedstawione. Między innymi posiadają Państwo do dyspozycji: darmowe pożyczki, najtańsze OC, darmowe konta osobiste, czy najlepsze lokaty. Dla ułatwienia ten serwis ma ważne pytania oraz odpowiedzi. Toż na pewno pozwoli Państwu na rozproszenie wszelkich wątpliwości. Niezwykle gorąco namawiamy do skorzystania z cennych zasobów znajdujących się na: finansowyradar. pl. Dajemy gwarancję, że tam na pewno odnajdą Państwo coś co będzie dla Państwa najbardziej właściwe.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Wysokiej klasy skóra naturalna »

  Sklep Duma Poland, który w dzisiejszych czasach funkcjonuje pod nazwą Agencja Zdzisław Irczyc, od połowy lat dziewięćdziesiątych para się dystrybuowaniem skór naturalnych i również ekologicznej. Przez ten czas pozyskała rozpoznawalność a także umocniła własną pozycję w tematyce. Jej terenem działania są krajowe i włoskie magazyny i hurtownie i również magazyn celny. Firma jest także mianownikiem pośredniczącym w wszelkich zakupach w najlepszych garbarniach. Oferta jest stabilna a oprócz tego dość rozbudowana, można w niej spotkać skóry najróżniejszego barwnika oraz gatunku. Hurtownia skór oferuje skóry galanteryjne, skóry obuwnicze, skóry meblowe i skóry ekologiczne. Poza tym w propozycji od niedawna znajdują się również mechanizmy meblowe rodzaju recliner, których wybór jest dość obszerny. Wszystkie produkty są doskonałej jakości. Firma proponuje interesujące oferty promocyjne, z którymi pożądane byłoby się bliżej zaznajomić.

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Drukarki 3d »

  Dzisiejsza technika chyba nigdy nie przestanie intrygować. Daje ona ludziom jeszcze toż większe pole opcji. Mogą oni bez większych problemów doskonalić swe umiejętności, tudzież ponadto pozyskiwać nowe. Bez kwestionowania współczesne wykonywanie projektów może od razu ujrzeć światło dzienne. Zapewnia to między innymi drukowanie 3d, które realizowane jest w wielu technologiach. Wszystko zależy od Państwa preferencji. Takową usługę dostarcza Best-Pol Grzegorz Mużyk. Poza tymże mogą tam Państwo skorzystać jeszcze ze skanowania 3D, a ponadto zakupić drukarki 3D oraz skanery 3D. Opłaty za usługi i produkty nie są wygórowane. Best-Pol mieści się w Gliwicach przy ulicy Kościuszki 1C. Z ofertą mogą Państwo zapoznać się wchodząc na witrynę elektroniczną: skanowanie-drukowanie3d. pl. Jeżeliby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, bądź również potrzebowaliby Państwo pomocy toż można przyjść do siedziby, czy nawiązać kontakt telefoniczny, mailowy albo za pośrednictwem formularza figurującego na powyższej witrynie. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Najlepsza woda micelarna »

  Powtarza się, że kobieta ma w mieszkaniu dużo więcej kosmetyków, aniżeli mężczyzna. Nie da się zaprzeczyć, że jest toż fakt. Wszystko powiązane jest z tym, że pragniemy o siebie jak najdokładniej dbać. Wybieramy kosmetyki właściwe do naszego rodzaju skóry, używamy różnorodnego rodzaju odżywki, aby właściwie nawilżyć skórę i tymże podobne. Do tegoż dochodzą kremy i dosłownie wszystkie kosmetyki dzięki jakim możemy wykonać sobie wspaniały makijaż. Nawet dobre zaznaczenie oczu sprawia, iż będziemy wyglądały szczególnie interesująco, ale także my same będziemy lepiej się czuły. Jeżeli już mowa o makijażu to naturalnie konieczna jest również i woda micelarna, która sprawi, iż demakijaż twarz zabierze nam jedynie kilka chwili. Wśród dosłownie wszystkich, jakie wynajdziecie w propozycjach sklepików proponujemy ażeby zdecydować się na wodę micelarną Chanel. Jej wyjątkową wartość jest to, iż nawilża odpowiednio cerę i jest odpowiednia do każdego typu cery. Zapraszamy dosłownie wszystkie panie na stronę internetową Vers-24, na której wynajdziecie atrakcyjne artykuły w tym na jej temat.

  Data dodania: 14 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  SKLEP G-SHOCK Leszno »

  Kulturowo mężczyzna jest kojarzony jako przede wszystkim ten, który powinien zapewnić rodzinie byt. Poza tym jeśli mówi się o męskości to ma się na myśli siłę, a także odwagę. Tutaj słabość jest najmniej wskazana. Aczkolwiek współczesny mężczyzna, zwłaszcza dżentelmen musi odznaczać się nienagannym wyglądem. Niewątpliwie ważne jest przywiązanie do szczegółu. Polecamy SKLEP G-SHOCK Leszno, gdzie nabędą Państwo produkty tej, a także innych renomowanych marek. G-SHOCK to wyznacznik nowej popkultury skierowany do każdego, a już zwłaszcza dla ludzi jacy nie lubią się nudzić. Wystarczy kilka kliknięć na: timegroup. pl, aby mieć te wspaniałe produkty. Co ważne to nie tylko dopełnią wizerunek praktycznie na każdą okazję, ale starczą na długie lata, gdyż podstawową ich cechą jest wytrzymałość.

  Data dodania: 13 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Profesjonalne moduły fotowoltaiczne »

  Alternatywne sposoby pozyskiwania energii stają się coraz z większym natężeniem popularne, a wśród nich prym wiedzie energia słoneczna. W odpowiedzi na rozwijający się trend nasza firma dostarcza części składowe elektrowni słonecznych. Do perfekcji zdajemy sobie sprawę, że efektywne wykorzystanie słońca do produkcji energii elektrycznej jest możliwe jedynie wtedy, gdy moduły fotowoltaiczne zbierające energię w postaci fotonów wykonane są z materiałów zapewniających wspaniały stopień absorpcji. W takim razie nasze artykuły składają się z jedynie sprawdzonych komponentów. Wykonujemy również inne konstrukcje pod elektrownie słoneczne, które są niezbędne do procesu konwersji energii z jednej postaci w drugą. Niemałe doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam na dostarczenie produktów, spełniających wszelkie oczekiwania naszych klientów.

  Data dodania: 12 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Tłumaczenie rosyjskie polskie »

  Kontakty międzynarodowe są z rzetelnością bardzo budujące. Albowiem dzięki temuż poszerza się horyzonty, a ponadto uczy tolerancji. Dzisiaj najczęściej stosowanym językiem wśród obcokrajowców jest angielski. Choć w zależności od danego kraju, bądź regionu może on się różnić ze względu na słownictwo, bądź fonetykę, tudzież chociażby gramatykę. Jest owo wyjątkowo zauważalne w amerykańskim angielskim a brytyjskim angielskim. Niewątpliwie tłumaczenie angielsko polskie przeprowadzone przez specjalistów daje gwarancję prawidłowego zrozumienia się nadawcy i odbiorcy. Zalecamy zaczerpnąć z oferty biura Tłumaczeń MTR. Są tam realizowane tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. Z ofertą szerzej zapoznają się Państwo na stronie internetowej: mtr24. pl. Możliwy kontakt internetowy lub telefoniczny.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Sharp Poznań profesjonalna obsługa »

  Dzierżawa drukarek to najlepsze oferta nie zawsze dla dużych przedsiębiorstw korporacyjnych, lecz również dla zwykłych przedsiębiorców lokalnych. Zakup nowoczesnej drukarki, jak w zasadzie wiadomo nie zalicza się do najtańszych wydatków, dlatego też powinno się na na serio zastanowić się nad wynajęciem sprzętu. Dzierżawa to bardzo tanie oraz elastyczne rozwiązanie. Na rynku działamy od 1992 roku i przez ten długi czas udało się naszej firmie nabyć wysokie miejsce w branży a oprócz tego wielu stałych klientów. Prowadzimy nie tylko sprzedaż, lecz również serwis kserokopiarek od początku do końca. Jeśli nie chcą być wyposażonym Państwo jakiegokolwiek dłuższego przestoju w przedsiębiorstwie, to od razu skontaktujcie się z naszym przedstawicielem. Mamy nie tyle nasze urządzenia do druku, lecz również bardzo tanie materiały eksploatacyjne, dzięki których znacząco obniżycie Państwo koszta za drukowanie.

  Data dodania: 09 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Studniówki Bydgoszcz »

  Park Hotel Tryszczyn, to hotel koło Bydgoszczy, usytuowany w niezwykle dogodnej lokalizacji, w malowniczej okolicy Wtelno. Proponuje noclegi w 51 pokojach. Pokoje są klimatyzowane, z własną łazienką oraz telefonem. Aktywni goście mogą także skorzystać z siłowni. W hotelu znajduje się restauracja, w której można zjeść posiłek bez wychodzenia na zewnątrz. Wyposażony jest w trzy klimatyzowane sale konferencyjne, które można również zaadaptować do zorganizowania pięknego wesela. Sale łącznie zdołają pomieścić 220 osób. Organizatorom, uczestnikom a oprócz tego prowadzącym szkolenia, proponowane są Atrakcyjne ceny na noclegi. Hotel dysponuje prywatnym parkingiem, mieszczącym nawet 80 aut. Uczestnicy szkoleń, w przerwach relaksacyjnych mają sposobność skorzystania z jazdy konnej, quadów, rowerów, kortów tenisowych a także paint - balla. Kontakt telefoniczny: +48 52 382 77 10 czy też +48 509 341 006.

  Data dodania: 09 05 2019 · szczegóły wpisu »