Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Zimny łańcuch dostaw

  Zimny łańcuch dostaw »

  Transport leków z zachowaniem zimnego łańcucha dostaw realizowany jest od lat przez Overnight Clinical Services. Posiadając wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zapewnić dostawy leków w trzech zakresach kontrolowanej temperatury:od +2°C do +8°C
  od +8°C do +15°C
  od +15°C do +25°C
  Zimny łańcuch dostaw realizowany jest przy pomocy doskonale przygotowanej floty i różnym tonażu. Dla firmy Overnight Clinical Services liczy się czas przystąpienia do wykonania zleconej usługi oraz szybkość dostaw. Posiadając szybkie, mobilne auta dostosowane do tego typu transportu jesteśmy w stanie zapewnić nieprzerwany strumień dostaw. Zarówno w kraju jak i całej Wspólnoty Unii Europejskiej.

  Transport w suchym lodzie

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży medycznej, wykonujemy usługi przewozowe w stanie głębokiego zamrożenia. Transport w suchym lodzie wykonywany jest w temperaturze od -20°C do -85°C. Chłodziwem wykorzystywanym w tego typu transporcie jest suchy lód posiadający temperaturę -78, 5°C. Jest to usługa, która wymaga odpowiedniego podejścia logistycznego, ponieważ suchy lód sublimuje w kontakcie z otoczeniem, a to oznacza, że przesyłka musi być dostarczona jak najszybciej. Suchy lód wykorzystywany jest w transporcie materiał biologiczny do badań dla sektora medycznego. Transport dla sektora medycznego odbywa się z uwzględnieniem przepisów Ministerstwa Zdrowia.

  Data dodania: 27 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Hale Magazynowe - Protan Elmark »

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Protan Elmark – wiodącego producenta hal namiotowych na polskim rynku. W procesie produkcji wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najwyższej jakości materiały PCV. Firma oferuje funkcjonalne hale namiotowe na sprzedaż z przeznaczeniem na magazyn, produkcję czy warsztat. Protan Elmark to również producent hal eventowych i sportowych, w tym namiotów imprezowych, hal pod ujeżdżalnie oraz namiotów targowych.

  Oferuje atrakcyjne ceny i konkurencyjny system leasingowy z małą wpłatą własną w wysokości 10%. Zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru obiektu halowego i szeroki wybór elementów doposażenia. W ofercie:

  montaż ogrzewania i systemu wentylacji w halach produkcyjnych
  montaż systemu wentylacji w halach magazynowych
  budowa ścianek działowych i wiatrołapów w halach imprezowych

  Data dodania: 09 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Kancelaria świdnica »

  Prędzej, albo później wszelaki spośród nas będzie potrzebował pomocy. Najważniejsze jest to, aby się tego nie wstydzić. Niestety sporo osób traktuje prośby jako coś wstydliwego. Spośród jednej strony można to zrozumieć, skoro kierowanie się do kogoś jest oznaką słabości, bezradności, braku kwalifikacji. Z drugiej natomiast strony należy pamiętać, iż jest się wyłącznie człowiekiem nie będzie się umiało wszystkiego. Przeto zwrócenie się o pomoc szczególnie do fachowców jest oznaką rozumowego myślenia. W sytuacjach, gdzie pomoc prawna świdnica jest potrzebna polecamy Państwu Kancelarię Adwokacką - Adwokat Agata Szywała. Usługi w niniejszym miejscu prowadzone są na największym szczeblu. Mogą zaczerpnąć spośród nich osoby fizyczne i prawne. Kancelaria ma kilka specjalności. Więcej na: aszywala. pl.

  Data dodania: 27 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Catering dietetyczny świdnica »

  Brak czasu to sfera współczesnych czasów. Dzisiaj jest wszystkiego dużo. Przeto nieprzerwanie ludzie posiadają coś do zrobienia. Szczególnie tzw. ''dorabianie się'' wymaga poświęcenia się. Człowiek wówczas chwyta się porządnie płatnej pracy, czy także robi nadgodziny, albo pracuje dodatkowo w innej działalności. Niestety takowy tryb życia bardzo nieprawidłowo oddziałuje na zdrowie. W niniejszym przypadku nie posiada się czasu na podstawowe czynności jak przygotowywanie zdrowych posiłków. Aczkolwiek w niniejszym catering dietetyczny świdnica wesprze. Pozostaną dla Państwa przygotowane dania zgodnie z preferencjami oraz dostarczone na czas pod wskazany adres. Serdecznie polecamy skorzystać spośród oferty FITNESS DIETA. Ta działalność zadba o to, by Państwa dieta była wartościowa we wszelakie witaminy oraz składniki mineralne.

  Data dodania: 27 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Licencja pilota »

  Komunikuje się, iż bardzo istotne jest to, by dojść do czegoś w życiu. Nic w niniejszym dziwnego, gdyż natenczas człowiek się realizuje, ma coś więcej. Acz droga bywa długotrwała oraz kręta. Niezaprzeczalnie konieczna jest wytrwałość i motywacja. Szczególnie jest to konieczny, jeżeli człowiek decyduje się wykonywać niebezpieczny zawód. Takim jest chociażby ten, gdzie potrzeba kierować pojazdem. Na pewno latanie samolotem nie jest dla każdego. Niezbędna jest licencja pilota, by wykonywać niniejszy zawód. Gorąco polecamy Państwu Pol Mack Poland. Jest to niezwykle dobra szkoła lotnicza mieszcząca się na Dolnym Śląsku. Pracują tam doświadczeni instruktorzy, którzy znakomicie przygotują zarówno pod względem teoretycznym jak oraz praktycznym. W Pol Mack Poland dostępne są nowoczesne samoloty spełniający o doskonałych standardach.

  Data dodania: 27 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Pojemnik magazynowy »

  Dzisiaj tak rzeczywiście wszystko dzieje się niezmiernie błyskawicznie. Jest to jeden spośród istotniejszych elementów opowiadających o współczesnych czasach. Spośród całą pewnością prędkość jest niezwykle fundamentalna. Najważniejsze jest to, by mieć coś natychmiast. Rzadko kiedy czeka się na coś dłużej. W biznesie zauważalne jest to, że klienci wybierają firmy nie tylko pod względem klasy produktów albo usług, lecz jeszcze szybkości wykonania, bądź dostarczenia. Zwłaszcza firmy kurierskie mają sporo pracy. Niewątpliwie pojemnik magazynowy jest w nich konieczny. Dzięki niemu dobrze zabezpieczy się przesyłki. Jest to produkt wytrzymały, lekki, łatwy do czyszczenia i odporny chemicznie. Serdecznie polecamy kupić go w Sklepie Max. Posiada on wysokiej jakości produkty zarówno nowe jak oraz używane.

  Data dodania: 27 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Sklep z bylinami »

  Piękno jest pojęciem względnym. Oznacza to, że nie można go jednoznacznie zdefiniować. Człowiek który je dostrzega posiada wyczucie estetyczne. Najczęściej towarzyszy ono ludziom wrażliwym, artystom, altruistom itd. Piękno można tworzyć samemu, bądź również czerpać spośród prezentów natury. Bez najmniejszych kwestii to byliny są prześliczne. Mają wyjątkowe barwy, kształty i tekstury. Co ważne są to niezwykle wytrzymałe rośliny. Szczególnie odróżniają się odpornością na niskie temperatury. Serdecznie zalecamy nabyć je w „Byliny-Świerk”. Jest to firma istniejąca od 1995 roku. Zajmuje się nie wyłącznie produkcją bylin, lecz jeszcze innych roślin jak np. paprocie, trawy ozdobne itp. Oferta „Byliny-Świerk” to bogactwo roślinne dostępne po przystępnych cenach.

  Data dodania: 27 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Ściski stolarskie »

  Wszelki człowiek powinien mieć jakąś pasję w życiu. Inaczej będzie czuł się pusty, zawsze odczuje jakiś brak, lub też niespełnienie. Tak spośród całą stanowczością nie może być. Warto zatem bliżej przyjrzeć się sobie. Szczególnie pośród mężczyzn zauważa się predyspozycję do majsterkowania. Jeżeli tak jest to jak najbardziej trzeba zainwestować w właściwe narzędzia. Pośród nich to właśnie ściski stolarskie jest jednymi spośród ważniejszych. Dzięki nim można wykonać zadania, które wymagają siły do tego, żeby ustabilizować określony obiekt. Są wytrzymałe, zaś także odporne na różnego typu uszkodzenia, czy warunki środowiskowe. Więcej na ten temat, a także oferta widnieje na stronie elektronicznej: narzedziawdeche. pl/sciski-stolarskie. Zachęcamy jeszcze do zakupu innych narzędzi spośród tego sklepu.

  Data dodania: 26 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Silenta »

  Miłość jest najmożniejszym stanem. Działa na emocje oraz rozum. Człowiek wobec niej staje się bezsilny. Po prostu się dzieje. Podówczas chcemy być jak najczęściej blisko bliskich osób. Odczuwa się wtenczas szczęście. Nikt nie da nam miłości, poczucia równowagi, akceptacji, dobra tyle co rodzina. Śmierć kogoś bliskiego jest dużym bólem. Pomimo tego należy zapewnić godny pochówek. W branży pogrzebowej Oprogramowanie dla zakładów pogrzebowych jest bardzo potrzebne. Ma mnóstwo potrzebnych funkcji. Wśród nich właśnie są: obsługa zleceń pogrzebów, kalendarz, program do klepsydr, komunikator wewnętrzny, e-powiadomienia o pogrzebie itd. Jest on dostępny na stronie internetowej: silenta. pl. Tam wszystko szczegółowo opisano i zamieszczono dane do skontaktowania się.

  Data dodania: 26 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Pompy ciepła świdnica »

  Nowoczesność charakteryzuje się przede wszystkim wieloma udogodnieniami. Dzięki niej wszelakie kłopoty przestają panować, bądź także zostają zminimalizowane. Wzrost widać przede wszystkim w obszarze technologicznym. To niniejsza dziedzina dostarcza jeszcze to nowocześniejsze oraz równocześnie odpowiedniejsze wyjścia. Serdecznie Państwu polecamy pompy ciepła świdnica dzięki którym będzie posiadało się ciepłą wodę, a także ogrzeją dom. Mogą one również dać wodę lodową. Te i inne urządzenia zamontuje dla Państwa KIVVI Instalacje. Jej fachowcy w branży działają 30 lat, gdzie non stop stawiają na rozwój wiedzy, natomiast także umiejętności. Na swoim koncie firma ma wielkie realizacje, zaś niniejszym samym obszerne grono usatysfakcjonowanych konsumentów. Więcej informacji zdobędą Państwo wchodząc na stronę elektroniczną: kivvi. pl.

  Data dodania: 26 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Miękkie pufy dla niemowląt »

  Marzenia są bardzo istotne w naszym życiu. One napędzają nas do działania. Bez nich właśnie tak naprawdę jest szaro, nieswojo, bez energii. Stanowią motywację do spełnienia tego, czego się chce. Nie muszą być one wygórowane. Najwięcej radości człowiekowi powoduje to, co przyziemne. Gdyż gwarantuje to stabilizację. Miłość właśnie takowa jest. Ją odnajdzie się jedynie u boku ukochanej osoby, spośród którą założy się rodzinę. Zjawienie się dziecka zmienia wszystko. Wówczas trzeba mu zapewnić jak najodpowiedniejsze warunki. Niewątpliwie otulacz do fotelika jest doskonały podczas podróży. Zapewnia on ciepło, komfort oraz przede wszystkim bezpieczeństwo. Niniejsze oraz inne produkty polecamy nabyć w sklepie online: tulibaby. pl. Asortyment jest różnorodny i wykonany spośród certyfikowanych tkanin.

  Data dodania: 26 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zimny łańcuch dostaw

  Malowanie ścian »

  Człowiek zawsze będzie miał jakieś potrzeby. Jedne są mniejsze, natomiast drugie większe. Nic w niniejszym dziwnego, że czegoś się pragnie. Zycie jest jedno i pragnie się w nim jak najwięcej zdziałać, jak najwięcej doznać, jak najwięcej mieć, po prostu być obecnym. Bezsprzecznie należy zaspokajać swe potrzeby. Chociaż wielokrotnie, iżby potrafić to zrobić to niezbędna jest do tego ciężka praca. Spośród całkowitą stanowczością poprawa warunków bytowych wymaga nakładów pieniężnych, a także włożenia w to wysiłku. Niemniej jeżeli nie znamy się na remontach to należałoby pozostawić tę kwestię fachowcom. W obszarze jaki jest malowanie ścian polecamy WOOW Painting Expert. Jest to firma z Warszawy świadcząca pełne profesjonalizmu usługi malarskie. Obszar jej działania to Warszawa oraz okolice. W dziedzinie intensywnie działa przez 16 lat. Zgodnie ze swoją nazwą stawia na efekt WOW. Odmiennie określając to fachowcy wykonują swoją pracę rzetelnie, gdzie wyznaczają nowe, odpowiedniejsze standardy. Więcej wiadomości zawarto na stronie: woow. expert.

  Data dodania: 23 09 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: