Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin, Bartosz Masłowski. Testamenty, zapisy windykacyjne, zapisy zwykłe, akty poświadczenia dziedziczenia, oświadczenia o odrzuceniu i przyjęciu (wprost z dobrodziejstwem inwentarza) spadku, europejskie poświadczenia spadkowe. NORT (Notarialny Rejestr Testamentów). Sprawy spadkowe, umowy zrzeczenia się dziedziczenia.

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Upominki reklamowe, odzież i słodycze reklamowe GRAIN BOX »

  Grain BOX Sp. z o. o. agencja reklamowo kreatywna. Nasze motto brzmi: Twoje potrzeby są dla nas inspiracją. Specjalizujemy się w Brandingu, filmach tv, filmach internetowych, szkoleniowych. Jesteśmy sklepem internetowym z artykułami reklamowymi. W ofercie posiadamy ponad 500 tys. produktów. Od długopisów po elektronikę. Każdy produkt możemy oznakować Twoim logo. Działamy na terenie całej europy. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Adwokat »

  Nie stresuj się na myśl o problemach związanych z prawem. Doskonałej jakości specjaliści są do Twojej dyspozycji w szanowanej kancelarii adwokackiej w Toruniu. W naszej pracy kładziemy nacisk na praktyczne mechanizmy prawne i rzetelność w każdej sprawie. Dbamy o o naszych Partnerów dostarczając usługi prawne w przystępnych cenach.
  W naszej kancelarii prawnej wdrażamy 3 najbardziej kluczowe reguły. Wyrozumiałość, gdyż jesteśmy pewni, że każdy z naszych Kontrahentów zasługuje na odpowiednie traktowanie. Terminowość, bowiem wszelkie usługi prawnicze muszą być wykonywane w jak najbardziej błyskawicznym tempie i sumienność, gdyż w działalności adwokata nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy.
  W naszym biurze wykonują pracę najdoskonalsi prawnicy, specjalizujący się w rozmaitych dziedzinach prawa. Dzięki temu mamy możliwość wszechstronnie obsługiwać zarówno Kontrahentów prywatnych, jak i handlowych. Prawnicy w naszej kancelarii przygotowani są na najcięższe wyzwania.
  Jako kompetentna kancelaria adwokacka wykonujemy tradycyjne usługi takie jak doradztwo prawne i zastępstwo procesowe. Prócz tego redagujemy fachowe pisma procesowe, sporządzamy opnie prawne i specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm.
  W jakiejkolwiek sprawie pracujemy na najwyższych obrotach, angażując się w najbardziej wyczerpujące aspekty współpracy z Kontrahentem. Twój interes prawny jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w kancelarii w Toruniu.

  ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 17 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Adwokat »

  Kancelaria adwokacka z grodu Kopernika zaprasza Klientów, potrzebujących porad prawnych, bądź pomocy rutynowego przedstawiciela. Z jakiego powodu to właśnie nasz zespół adwokatów z Torunia jest wyjątkowy? Adwokat, który sprawdzi się w każdej okoliczności. Jestem adwokatem, który szanuje czas i oszczędności swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w rozwodach. Zabiegam o subtelność, szybkość w rozwiązywaniu sporów i wygodę moich Klientów. Oferuję profesjonalne doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje między osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami.
  Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zastępowaniu Klientów w sądach powszechnych. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw rozwodowych. Każdego dnia mam do czynienia z wieloma przeszkodami, z jakimi skorelowana jest ta bardzo niekomfortowa okoliczność życiowa. Przy każdym zleceniu staram się pojednać rozchodzących się małżonków, troszcząc się o ich wspólne dzieci, jak i finanse. Jeżeli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, zapewniam Cię, wybór mojej kancelarii to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
  W zarejestrowanej kilka lat temu kancelarii adwokackiej zatrudniłem najdoskonalszych ekspertów w dziedzinie prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Obsługujemy kilku Kontrahentów miesięcznie. W prawie 100% zarządzane przez nas sprawy kończą się dobrze dla naszych Klientów. Jesteśmy więc pełną i kompetentną kancelarią adwokacką radzącą sobie z największymi zadaniami. Dołącz do grupy niezliczonej liczby usatysfakcjonowanych Klientów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas jako swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszej wiedzy i naszych praktycznych rozwiązaniach. Porady prawne Toruń

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Adwokat »

  Kancelaria adwokacka Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, poszukujących porad prawnych, bądź pomocy doświadczonego adwokata. Nasz doświadczony zespół kreują adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens panuje przekonanie, że żaden prawnik nie może zajmować się wszystkimi sektorami prawa, toteż zatrudniamy ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria bazuje wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowoczesnych metodach pomocy prawnej. Każda nadchodząca sprawa z branży prawa jest dla naszej kancelarii adwokackiej bezcennym dośwadczeniem, które wyrabiamy sobie codziennie. Wiemy doskonale, że do każdej sprawy trzeba podejść odrębnie. Szanujemy prywatność naszych Zleceniodawców i robimy co tylko się da, aby im pomóc.

  W zakresie prawa karnego, adwokaci z kancelarii adwokackiej Ius Cogens w Toruniu mają spore doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to najczęściej szczególnie delikatne i prywatne sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii Ius Cogens służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z dziedziny prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz problem z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy.

  W kancelarii Ius Cogens jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Przyjdź do nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem. ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Notariusz Toruń Radzińska »

  Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego głównym zadaniem jest niedopuszczenie do powstania sporu prawnego. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu, doskonale wiem jak chronić Państwa interesy przed nieprzewidywanymi okolicznościami. Mogą zaufać Państwo mojej szerokiej wiedzy na temat regulacji prawnych i umiejętności rzetelnego wykonywania obowiązków.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:
  - redakcją aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - doręczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna w Toruniu odpowiada na oczekiwania swoich Klientów. Profesjonalny i sumienny notariusz to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług notarialnych. Gwarantujemy rozwiązania na każdą kieszeń.

  Kancelaria Notarialna Aleksandra Radzińska

  87-100 Toruń, Szeroka 7

  Telefony:694 165 002

  Data dodania: 13 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Biuro rachunkowe Toruń cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax jest prężnie rozwijającą się firmą, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. Nasz zespół złożony jest z wykwalifikowanych i wszechstronnych ekspertów w zakresie rachunkowości i finansów. Wierzymy, że to właśnie szeroka wiedza i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że jesteśmy w stanie współpracować z Klientami z różnych branż i z korzyścią rozliczać ich wydatki. Oferowane przez naszą firmę usługi księgowe to gwarancja długodystansowego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje kompletne usługi finansowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, oraz osób prowadzących jednoosobową działalność. Oddając nam obsługę swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Opracowywane przez przez naszych specjalistów analizy finansowe umożliwią Ci podejmowanie rozsądnych i konstruktywnych decyzji.

  Firma Poltax pomaga także Klientom przy rejestracji firmy. Będziesz mógł na nas liczyć w trakcie wypełniania właściwych papierów. Wspólnie określimy najlepszy sposób rozliczeń podatkowych. Sprzedajemy także funkcjonalne programy do zarządzania finansami firmy, przez które zrozumiesz rozliczenia podatkowe.

  Dla naszej firmy kluczowa jest skuteczność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszelkie usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę prawną i bogate doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Praktyczne programy księgowe dają nam możliwość skuteczniej rozliczać Twoje rachunki i korzystniej analizować Twoją sytuację biznesową. Z naszym biurem Twoja firma będzie bezpieczna.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Najlepsza księgowość Tarnowskie Góry »

  Każde przedsiębiorstwo ma obowiązek prowadzić ewidencję księgową. Nie każdy przedsiębiorca czuje się jednak na siłach, tak aby samemu dokonywać opisanych czynności. Pomocą jest sprawdzone biuro księgowe, które rzetelnie zajmie się obsługą rachunkową i również kadrową. Taxus działa na rynku krajowym z powodzeniem od 2003 roku. Lata doświadczenia sprawiają, że podejmujemy się każdego, nawet pracochłonnego zlecenia. Właścicielka przedsiębiorstwa, dyplomowana księgowa posiada stosowny Certyfikat Księgowy, który jest uprawnieniem do wykonywania działalności. Z biurem Taxus rozliczysz swoje podatki, bez późniejszej konieczności wprowadzania korekt w deklaracji PIT. Przedsiębiorstwo trudni się również rozliczaniem podatków VAT, prowadzeniem ewidencji kadrowo - płacowej i również prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów a oprócz tego rozchodów.

  Data dodania: 09 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Elektromontaz-lublin.pl rozdzielnice SN »

  Przedsiębiorstwo Elektromontaż z Lublina działa na naszym rynku od roku 1953 oraz następnie prężnie się rozwija. Lubelska przedsiębiorstwo realizuje różnego typu usługi elektroinstalacyjne, trudni się projektowaniem, produkcją oraz montażem urządzeń elektrycznych SN i nn, przede wszystkim stacji transformatorowych, zunifikowanych elementów konstrukcyjnych a także rozdzielnic SN i nn, i kompleksowymi robotami elektroenergetycznymi w kraju oraz zagranicą. W ofercie produkcyjnej mamy w szczególności rozdzielnice SN a także nn czy urządzenia sterowniczo-pomiarowe oraz sygnalizacyjne. W ofercie wykonawstwa znajdą Państwo jak też instalacje wnętrzowe siłowe a oprócz tego oświetleniowe jak i instalacje odgromowe, przeciwpożarowe i również ochronne. Na domiar tego nasz wysoce wykwalifikowany kolektyw z nowoczesnym ruchomym laboratorium realizuje próby napięciowe kabli i rozdzielnic w miejscu zainstalowania czy badania, regulacje a także naprawy aparatury zabezpieczeniowej, kontrolnej oraz pomiarowej. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 31 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Kółka do wózków sklepowych »

  Zakład pracy Romipol, jako jedyny przedstawiciel w Polsce firm As Rollen a także Rhombus Rollen, jest dystrybutorem zestawów kołowych a także kółek obrotowych do wózków i mebli. Uzyskany certyfikat za najwyższą ocenę stabilności firmy wg Dun & Bradstreet Poland oznacza, że sprzedawane przez nas produkty są produkowane z materiałów doskonałej jakości. Nasze kółka obrotowe cechuje także wysoka wytrzymałość a oprócz tego precyzyjne wykonanie. Swoją pracę traktujemy niezwykle poważnie, a do każdego zamówienia podchodzimy z największą uwagą. Od samego momentu powstania przedsiębiorstwa, aż po dzień dzisiejszy trudnimy się jedynie i również jedynie dystrybucją towarów takich jak rolki a oprócz tego kółka do wózków transportowych, dlatego że chcielibyśmy znajdować się najlepsi w tym co robimy. Oczywiście każdy, nawet w największym stopniu wymagający klient znajdzie poszukiwany przez siebie produkt, spośród proponowanejj przez nas rozległej gamy asortymentu. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak a także detaliczną.

  Data dodania: 31 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Dzierżawa kopiarek »

  Namawiamy do odwiedzenia strony firmy Tom Serwis. Nasza działalność obejmuje sprzedaż najlepszej klasy urządzeń kopiujących a także usługi serwisowe. W propozycji mamy kserokopiarki nowe i również powystawowe, czarno-białe i kolorowe. Polecamy również drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, tonery a także materiały eksploatacyjne. Wymieniony sprzęt mogą Państwo nie tylko zakupić. Przygotowaliśmy także inne rozwiązania, które pozwalają sporo zaoszczędzić, a naraz korzystać ze wszystkich możliwości, jakie dają urządzenia. Należą do nich leasing lub dzierżawa kopiarek. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i również miłą obsługę. Pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów, realizując serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Informacje o aktualnych promocjach a także szczegółach oferty, a także formularz kontaktowy zamieszczamy na stronie firmowej.

  Data dodania: 31 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Opinie geotechniczne »

  Prezentowana tu przedsiębiorstwo PGI Pracownia Geologiczno - Inżynierska już od 1997 roku wykonuje usługi geologiczne, a oprócz tego geotechniczne. Propozycja spółki skierowana jest dla sektora budownictwa. Usługi wykonywane są na terenie całej Polski. Geotechnika to niezwykle rozległa dziedzina, firma wykonuje w takim razie zarówno projekty geotechniczne, jak oraz geotechniczne badania gruntu na obszarze budowy. Firma ma w swojej ofercie także realizowanie geologicznych badań gruntu i sporządzanie opinii geotechnicznych. Przygotowuje także dokumentacje geologiczno-inżynierskie dla obiektów budowlanych. Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie uslugigeologiczne. pl. Warto zaznaczyć, że każdy geolog zatrudniony w tej firmie, posiada uprawnienia geologiczne Ministra Środowiska lub Centralnego Urzędu Górnicznego do nadzoru geologicznego oraz projektowania geotechnicznego.

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Promienniki »

  Firma Techno Heat specjalizuje się w promowaniu, doradztwa technicznego, kompletacji urządzeń a oprócz tego ich dostarczania oraz wsparcia projektowego. Swoje usługi kieruje w stronę obiektów przemysłowych, handlowych, magazynowych, użyteczności publicznej, usługowych, sportowych a także warsztatowych. Wszystkie urządzenia, które oferuje Techno-Heat są produkowane przez sprawdzone firmy amerykańskie i również brytyjskie. Klientom oferuje nagrzewnice gazowe, promienniki, destratyfikatory a oprócz tego innego rodzaju urządzenia. Ogrzewanie, które proponuje przedsiębiorstwo, charakteryzuje się łatwością instalacji, wysoka skuteczność cieplna, niskie zużycie energii, bezpieczeństwo użytkowania a oprócz tego równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystkie urządzenia są proekologiczne a także. Poza tym oferta ma wysoki poziom techniczny a także atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Pożyczki pod zastaw - Skup-nieruchomosci24.pl »

  Na stronie internetowej www. skup-nieruchomosci24. pl znajdą Państwo pożyczki pod zastaw. Zastawieniu podlega każdy typ Państwa nieruchomości. Mogą to być na przykład domy, mieszkania, a także działki. Warto zwrócić dużą uwagę na to, iż ten rodzaj dofinansowań jest przeznaczony dla osób, które pilnie potrzebują zastrzyku pieniędzy. Pożyczona gotówka może pojawić się na koncie w czasie 24 godzin od podpisania umowy. Jeżeli tym samym szukają Państwo pożyczki, to skup nieruchomości przygotuje odpowiednią ofertę. Trzeba też podkreślić, że terminy spłat pożyczki rozkładane są w taki sposób, by były jak najbardziej wygodne dla pożyczkobiorcy. Usprawnieniom podpada nie tylko termin spłaty, ale również poziom rat – niezwykle często są one dopasowywane do możliwości klienta. A dzięki temu klient może poprawiać swoją finansową kondycję i równocześnie rozliczać raty.

  Data dodania: 08 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Biuro rachunkowe w Kielcach »

  Współcześnie wyjątkowo łatwo jest pogubić się we wszystkich przepisach. Szczególnie jest owo niezwykle skomplikowane dla wszystkich owych, którzy prowadzą własną działalność. Tutaj posiadamy multum formalności do uzyskania. W szczególności znaczące jest właściwe rozliczenie się. Dlatego warto rozpocząć współpracę z osobami, które znają się na rachunkowości oraz księgowości. Dzięki nim będą posiadali Państwo gwarancję, iż wszystko jest w porządku. Względem tego wyjątkowo gorąco zalecamy biuro rachunkowe Kielce Dorota Dulęba. Oferta owego biura rachunkowego jest skierowana dla jednoosobowych działalności gospodarczych, tudzież jeszcze spółek: cywilnych, partnerskich, komandytowych tudzież z. o. o. Co istotne każdy nowy klient może liczyć na pierwszy miesiąc usług GRATIS. Jeśli posiadają Państwo wszelkie pytania albo chcą uzgodnić detale toż można skontaktować się za pomocą formularza widniejącego na stronie biura rachunkowego albo przyjść osobiście plus umówić się na spotkanie. Więcej informacji, natomiast także jakiekolwiek dane kontaktowe znajdują się na stronie elektronicznej: biurorachunkowekielce. eu.

  Data dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Zachód na wyciągnięcie ręki »

  Wyjazd na zachód a dokładniej do Niemiec jeszcze nigdy nie był tak prosty jak teraz. Na rynku działa, bowiem wartościowa firma Beatabus, która oferuje swoim klientom szybki i wygodny przejazd. Dokładniej busy do Niemiec, które są najbardziej nowoczesne i dostępne dla wszystkich. I to w bardzo dogodnych stawkach. Dzięki nim dojedziesz w wybrane przez siebie miejsce w Niemczech. Obsługa zapewni, że Twoja podróż będzie komfortowa i niezapomniana. A wszystko dzięki tej firmie. Tak powinien działać każdy podmiot.

  Data dodania: 17 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie dziedziczenia Notariusz Szczecin

  Obsługa Normy »

  Oferowane przez naszą firmę szkolenia mają na celu poszerzyć wiedzę z zakresu obsługi oprogramowania do tworzenia kosztorysów budowlanych - norma pro, norma standard czy norma expert. Pracujemy na indywidualnych stanowiskach komputerowych, zajmując się rozwiązywaniem praktycznych zadań co pomaga utrwalić zdobytą wiedzę teoretyczną. Zapraszamy

  Data dodania: 07 02 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: