Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Adwokat

  Adwokat »

  Nie stresuj się na myśl o problemach związanych z prawem. Doskonałej jakości specjaliści są do Twojej dyspozycji w szanowanej kancelarii adwokackiej w Toruniu. W naszej pracy kładziemy nacisk na praktyczne mechanizmy prawne i rzetelność w każdej sprawie. Dbamy o o naszych Partnerów dostarczając usługi prawne w przystępnych cenach.
  W naszej kancelarii prawnej wdrażamy 3 najbardziej kluczowe reguły. Wyrozumiałość, gdyż jesteśmy pewni, że każdy z naszych Kontrahentów zasługuje na odpowiednie traktowanie. Terminowość, bowiem wszelkie usługi prawnicze muszą być wykonywane w jak najbardziej błyskawicznym tempie i sumienność, gdyż w działalności adwokata nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy.
  W naszym biurze wykonują pracę najdoskonalsi prawnicy, specjalizujący się w rozmaitych dziedzinach prawa. Dzięki temu mamy możliwość wszechstronnie obsługiwać zarówno Kontrahentów prywatnych, jak i handlowych. Prawnicy w naszej kancelarii przygotowani są na najcięższe wyzwania.
  Jako kompetentna kancelaria adwokacka wykonujemy tradycyjne usługi takie jak doradztwo prawne i zastępstwo procesowe. Prócz tego redagujemy fachowe pisma procesowe, sporządzamy opnie prawne i specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm.
  W jakiejkolwiek sprawie pracujemy na najwyższych obrotach, angażując się w najbardziej wyczerpujące aspekty współpracy z Kontrahentem. Twój interes prawny jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w kancelarii w Toruniu.

  ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 17 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Adwokat »

  Kancelaria adwokacka z grodu Kopernika zaprasza Klientów, potrzebujących porad prawnych, bądź pomocy rutynowego przedstawiciela. Z jakiego powodu to właśnie nasz zespół adwokatów z Torunia jest wyjątkowy? Adwokat, który sprawdzi się w każdej okoliczności. Jestem adwokatem, który szanuje czas i oszczędności swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w rozwodach. Zabiegam o subtelność, szybkość w rozwiązywaniu sporów i wygodę moich Klientów. Oferuję profesjonalne doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje między osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami.
  Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zastępowaniu Klientów w sądach powszechnych. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw rozwodowych. Każdego dnia mam do czynienia z wieloma przeszkodami, z jakimi skorelowana jest ta bardzo niekomfortowa okoliczność życiowa. Przy każdym zleceniu staram się pojednać rozchodzących się małżonków, troszcząc się o ich wspólne dzieci, jak i finanse. Jeżeli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, zapewniam Cię, wybór mojej kancelarii to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
  W zarejestrowanej kilka lat temu kancelarii adwokackiej zatrudniłem najdoskonalszych ekspertów w dziedzinie prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Obsługujemy kilku Kontrahentów miesięcznie. W prawie 100% zarządzane przez nas sprawy kończą się dobrze dla naszych Klientów. Jesteśmy więc pełną i kompetentną kancelarią adwokacką radzącą sobie z największymi zadaniami. Dołącz do grupy niezliczonej liczby usatysfakcjonowanych Klientów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas jako swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszej wiedzy i naszych praktycznych rozwiązaniach. Porady prawne Toruń

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Adwokat »

  Kancelaria adwokacka Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, poszukujących porad prawnych, bądź pomocy doświadczonego adwokata. Nasz doświadczony zespół kreują adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens panuje przekonanie, że żaden prawnik nie może zajmować się wszystkimi sektorami prawa, toteż zatrudniamy ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria bazuje wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowoczesnych metodach pomocy prawnej. Każda nadchodząca sprawa z branży prawa jest dla naszej kancelarii adwokackiej bezcennym dośwadczeniem, które wyrabiamy sobie codziennie. Wiemy doskonale, że do każdej sprawy trzeba podejść odrębnie. Szanujemy prywatność naszych Zleceniodawców i robimy co tylko się da, aby im pomóc.

  W zakresie prawa karnego, adwokaci z kancelarii adwokackiej Ius Cogens w Toruniu mają spore doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to najczęściej szczególnie delikatne i prywatne sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii Ius Cogens służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z dziedziny prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz problem z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy.

  W kancelarii Ius Cogens jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Przyjdź do nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem. ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Notariusz Toruń Radzińska »

  Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego głównym zadaniem jest niedopuszczenie do powstania sporu prawnego. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu, doskonale wiem jak chronić Państwa interesy przed nieprzewidywanymi okolicznościami. Mogą zaufać Państwo mojej szerokiej wiedzy na temat regulacji prawnych i umiejętności rzetelnego wykonywania obowiązków.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:
  - redakcją aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - doręczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna w Toruniu odpowiada na oczekiwania swoich Klientów. Profesjonalny i sumienny notariusz to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług notarialnych. Gwarantujemy rozwiązania na każdą kieszeń.

  Kancelaria Notarialna Aleksandra Radzińska

  87-100 Toruń, Szeroka 7

  Telefony:694 165 002

  Data dodania: 13 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Biuro rachunkowe Toruń cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax jest prężnie rozwijającą się firmą, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. Nasz zespół złożony jest z wykwalifikowanych i wszechstronnych ekspertów w zakresie rachunkowości i finansów. Wierzymy, że to właśnie szeroka wiedza i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że jesteśmy w stanie współpracować z Klientami z różnych branż i z korzyścią rozliczać ich wydatki. Oferowane przez naszą firmę usługi księgowe to gwarancja długodystansowego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje kompletne usługi finansowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, oraz osób prowadzących jednoosobową działalność. Oddając nam obsługę swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Opracowywane przez przez naszych specjalistów analizy finansowe umożliwią Ci podejmowanie rozsądnych i konstruktywnych decyzji.

  Firma Poltax pomaga także Klientom przy rejestracji firmy. Będziesz mógł na nas liczyć w trakcie wypełniania właściwych papierów. Wspólnie określimy najlepszy sposób rozliczeń podatkowych. Sprzedajemy także funkcjonalne programy do zarządzania finansami firmy, przez które zrozumiesz rozliczenia podatkowe.

  Dla naszej firmy kluczowa jest skuteczność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszelkie usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę prawną i bogate doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Praktyczne programy księgowe dają nam możliwość skuteczniej rozliczać Twoje rachunki i korzystniej analizować Twoją sytuację biznesową. Z naszym biurem Twoja firma będzie bezpieczna.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Drukarnia Bielsko-Biała | Picaprint studio »

  Druk to nasza pasja!

  Pica Print Studio to drukarnia z wieloletnim stażem w branży poligraficznej. Od 2008 roku zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów z miasta Bielsko - Biała którzy chętnie wracają do naszych usług, ponieważ drukujemy tylko na sprawdzonych materiałach najwyższej jakośći. Ciągle rozwijamy się jako drukarnia aby sprostać wymaganiom klienta.

  Drukarnia Pica Print Studio działa głównie na terenie Bielska - białej oraz okolic. Oferta zawiera druk offset jak i cyfrowy. Głównie drukujemy :

  - banery reklamowe,
  - ulotki,
  - kalendarze,
  - foldery,
  - wizytówki,
  - kalendarze

  Nasze usługi skierowane są do dużych firm jak i dla osób prywattnych także każdy znajdzie coś dla siebie. Banery reklamowe oraz wizytówki to nasze flagowe produkty. Zachęcamy Państwa aby wydrukowali coś u nas :) Prosimy także zajrzeć na naszą stronę firmową.

  Pozdrawiamy,
  Drukarnia bielsko - Pica Print Studio

  Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Deklaracja-pit-36.pl »

  Każdego roku "walczymy" z obowiązkowymi rozliczenia PIT. Niestety, lecz szczególnie często posiadamy z nim problem. Dokument składa się z wielu pól oraz nie wyłącznie trzeba wiedzieć, jakie spośród nich wymagamy wypełnić, lecz także wykonać to właściwie. Niestety ale jeśli zrobimy błąd i złożymy takie rozliczenie do Urzędu Skarbowego będziemy musieli liczyć się z tym, iż pozostaniemy zwołani w celu wyjaśnienia wszystkich niepoprawności. Dlatego zamiast się denerwować oraz martwić, lepszym wyborem będzie skorzystać z dostępnych pomocy. Starczy, iż spojrzymy do internetu. Tam pewnie odnajdziemy specjalny program do wypełniania deklaracji PIT. Jeśli zakładacie swą działalność gospodarczą obowiązuje Was PIT -36. Mnóstwo istotnych wiadomości oraz rad dotyczących takiej dokładnie deklaracji znajdziecie na stronie deklaracja-pit-36.pl, która na pewno Wam ułatwi uporać się z tym obowiązkiem. Nie jedynie objaśni któż to dokładnie musi wykonać dokładnie tenże PIT, lecz również i znajdziecie tam link do bezpłatnego programu. Polecamy dosłownie wszystkim, jacy mają problemy z PIT.

  Data dodania: 13 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Www.nieruchomosci-domo.pl »

  Nieruchomości Jelenia Góra DOMO to firma z długoletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w zakresie obrotu nieruchomościami. Pomocni agenci z łatwością doprowadzą do finalizacji umowy kupna oraz sprzedaży, zamiany i wynajmu nieruchomości takich jak: domy, mieszkania, lokale użytkowe czy też działki budowlane.

  Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO działa i rozwija się na rynku pierwotnym oraz wtórnym.
  Siedziba biura mieści się w centrum Jeleniej Góry na ul. Piłsudskiego 11/1 na pierwszym piętrze.

  DOMO posiada również ofertę specjalną: ekskluzywne Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż. Doskonale zlokalizowane obiekty o wysokim standardzie zadowolą nawet najbardziej wymagających. Karpacz i Szklarska Poręba to górskie miejscowości położone w Karkonoszach. Miejscowości przyciągają co roku mnóstwo turystów, a dzieje się tak za sprawą świetnie przygotowanych tras narciarskich, dobrego oznakowania szlaków turystycznych, zapierających dech widokach, ogromnej liczbie zabytków w okolicy oraz szeregu innych atrakcji. Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO serdecznie zaprasza!

  Data dodania: 01 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Chwilówki za 0zł - Chwilówki dla Ciebie »

  Portal Chwilówki dla Ciebie jest miejscem w sieci, gdzie znajduje się ranking krótkoterminowych pożyczek świadczonych na rynku. Odpowiednie orientowanie się w świecie pożyczek chwilowych przed zdecydowaniem się na skorzystanie z oferty pomoże w najodpowiedniejszym wyborze oferty. Dzięki temu mogą Państwo zyskać zdecydowanie bardziej komfortowe warunki, decydując się na chwilówkę. Na portalu znajdują się nie tylko pożyczki od pozabankowych firm, ale także porównanie najbardziej atrakcyjnych ofert. Pożyczkowe wnioski da się złożyć ze strony, co jest dużym uproszczeniem dla konsumentów w ubieganiu się o wybraną chwilówkę. Dzięki portalowi chwilowkidlaciebie. pl zyskać Państwo pewność, iż sięgają po profesjonalną firmę. Warto sprawdzić również ranking chwilówek a także oceny danych ofert. Jeżeli więc myślą Państwo nad wzięciem pożyczki, to bez jakiegokolwiek problemu da się zanalizować daną chwilówkę.

  Data dodania: 01 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Pożyczka prywatna »

  Gdy niezbędna jest nam pomoc pieniężna coraz rzadziej jedziemy do banku. Mają one coraz wyższe oczekiwania, przez co nie tylko musimy przynieść dużo dokumentów, jednak także trudniej jest dostać niezbędne nam pieniądze. Między innymi to sprawia, iż Pożyczka prywatna interesuje coraz większa liczbę osób. Tak faktycznie dowolna osoba, która skończyła osiemnasty rok życia może się o nią starać. Wystarczy kilka sekund, ażeby na koncie zjawiła się kasa. Oprocentowanie ich również nie jest za wysokie zatem nie potrzebujemy się bać, iż nie damy sobie rady z ich zapłatą. Gdyż coraz większą ilość firm decyduje się na udzielanie takich pożyczek prywatnych należałoby przemyśleć je, żeby wyszukać taką która będzie najbardziej nam pasowała. Nie musicie szukać ich po różnych stronach. Wystarczy, iż zajrzycie na naszą i skorzystacie z porównywarki kilkudziesięciu propozycji. Zachęcamy do korzystania z takowej możliwości wszystkie osoby, jakie wymagają szybkiego przypływu gotówki, bez względu na to, czymże jest to wywołane.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Enova365 »

  Enova365 to doskonałe oprogramowanie dzięki, któremu poprowadzisz swój biznes sprawnie oraz w nowoczesny sposób. Oprogramowanie jest jednym z najchętniej wybieranych w swoim przedziale. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą i wdrożeniem enova. Jako partner producenta Sonety pochwalić możemy się wieloma udokumentowanymi wdrożeniami oraz rzeszą zadowolonych klientów. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Insert nexo »

  Programy Insert to popularne w całej Polsce systemy d prowadzenia działalności gospodarczej. Znajdziesz w ofercie takie systemy jak Subiekt do sprzedaży i magazynu, Rewizor do księgowości czy Gratyfikant do poprowadzenia kadr i płac. Programy są nieustannie dopracowywane i aktualizowane przez autora dlatego też warto wykupić roczny abonament.

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Proste wysyłanie JPK - program JPK Link »

  Firmy w każdym roku mają nowe obowiązki, by działać tak jak wymaga tego prawo. Wśród tych różnych kwestii jakie nie tak dawno się pojawiło się wysyłanie JPK (jednolitego pliku kontrolnego) do urzędu. Teraz już wiele firm ma tego rodzaju zobowiązanie, zaś pozostałe będą miały taki obowiązek od przyszłego roku.
  Dlatego wydaje się, że ważne będzie szukanie takich rozwiązań, dzięki którym wysyłanie JPK do urzędu skarbowego stanie się prostsze. Przygotowaliśmy program JPK Link, który ułatwia scalanie JPK, gdy działalność prowadzi się w różnych oddziałach. Będziemy realizować plik w takiej formie, że następnie wysyłanie plików JPK nie będzie stanowić problemu. Dążyliśmy do stworzenia nowoczesnych rozwiązań, w których wszystko jest dopracowane, przygotowane starannie i dzięki temu powinno spełnić Wasze oczekiwania. Oczywiście sam wymóg JPK jest czymś co bezpośrednio będzie wpływać na dodatkową pracę dla każdego przedsiębiorcy. Z tego powodu warto mieć do swojej dyspozycji takie rozwiązania jak przykładowo program JPK Link, który sprawia, że ta sprawa jest łatwiejsza do realizacji. Dzięki nam zobaczycie, że wysyłka JPK stanie się prostsze, przedsiębiorca będzie miał gwarancje, że dokument jest kompletny i dzięki niemu spełnicie oczekiwania urzędów wynikające z ustawy. Możemy Was zapewnić o stworzeniu takiego programu, który został przygotowany starannie z użyciem nowoczesnych rozwiązań, które dobrze się sprawdzą. Sięgając po nasze oprogramowanie macie gwarancje, że Wasze rozliczenia przebiegać będą sprawnie i wszelkie obowiązki w stosunku do urzędów będzie można realizować bez opóźnień i problemów.

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Rozliczenie pit 37, pit 2017 w formie pit online »

  Szukamy sposobu by szybko wykonać roczne rozliczenie pit 37 , pit 28, pit 36 i pozostałych pit 2017/pit 2018. Pit online to aktualnie niesamowicie często wprowadzane w przeglądarkę internetową hasło, które daje okazję w krótkim czasie dotrzeć do portali, na których udostępniane są programy, dzięki którym możemy wypełniać formularze rozliczeniowe pity 2017/pity 2018 w formie elektronicznej i również w tej formie wysyłać je do urzędu. Rozliczenie pit 2017 /pit 2018 w formie pit online jest dużym udogodnieniem dla każdego podatnika, bo nie musi powierzać wykonanie formularza rozliczeniowego specjaliście, jaki za taką pracę pobierze opłatę.
  Czynności związane z rozliczeniem podatku w tej właśnie formie można wykonać używając darmowy program PIT 2017 Format, a potem przesłać wypełnione pity 2017 do urzędu, w którym zostanie on rozpatrzony i obliczony będzie zwrot albo dopłata do podatku.
  Darmowy program pit 2017 Format jest rozbudowany pod względem funkcjonowania, przez co nie ma problemu z jego obsługą, bo każdy element jest szczegółowo omówiony i dzięki temu istnieje szansa szybko i co najważniejsze, poprawnie wypełnić pit 37, pit 28 i pozostałe pity 2017 /pity 2018. Po przeprowadzeniu takich prac, należy zatwierdzić dokument i po tym jest on bezpośrednio kierowany do US, a użytkownik po prostu musi taki dokument pobrać na dysk swojego komputera, aby mieć dokument, jakie będzie potwierdzeniem wykonania tej czynności.
  Zdecydowanie program pit 2017 to wygodne rozwiązanie, co też potwierdza fakt, że coraz większa liczba osób w tej formie dokonuje rozliczenia podatku i wszystko wykonywane jest prawidłowo. Dla każdego podatnika jest to duże udogodnienie, a dla pracowników urzędu to odczuwalne ułatwienie pracy, gdyż wszelkie formularze są dostępne w postaci elektronicznej i następnie wystarczy jedynie prawidłowo je sformatować i przeprowadzić wszelkie czynności kontrolne. Pit online to szybki pit 37 i inne pity 2017.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Programy do kosztorysowania »

  Popularność swoją oprogramowanie do kosztorysowania Norma zawdzięcza przede wszystkim opiniom zadowolonych użytkowników, którzy na co dzień sporządzają w niej kosztorysy budowlane. w grupie programów od Athenasoft znajdujemy takie systemy jak: Norma PRO, Norma Standard2 czy Norma EXPERT. Wszystkie one poświęcone są zagadnieniu opracowania kosztorysu jednak z rozróżnieniem na funkcje w samym programie. Zachęcamy do zapoznani na naszej stronie.

  Data dodania: 08 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: