Strony z województwa Dolnośląskie:

1 · 2 · następna strona »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl »

  Szukamy sposobu by szybko wykonać roczne rozliczenie pit 2018 np. 37, pit 28, pit 36. Aktualnie często wprowadzane w przeglądarkę internetową hasło to: darmowy program pit 2018, które daje okazję w krótkim czasie dotrzeć do portali, na których udostępniane są aplikacje, dzięki którym możemy wypełniać formularze rozliczeniowe pity 2018/pity 2019 w formie elektronicznej i również w tej formie wysyłać je do urzędu. Rozliczenie pit 37, pit 28 i pozostałych pit 2018 /pit 2019 z pomocą takiego oprogramowania jest dużym udogodnieniem dla każdego podatnika, bo nie musi powierzać wykonanie formularza rozliczeniowego specjaliście, jaki za taką pracę pobierze opłatę.
  Rozliczeniem podatku w tej właśnie formie wykonamy używając darmowy program PIT 2018 Format https://www. pit-format. pl. Z łatwością pobierzemy go z Internetu i zainstalujemy na swoim komputerze albo bezpośrednio ułatwia on rozliczyć podatek jako pit online.
  Program do pit 2018 Format jest rozbudowany pod względem funkcjonowania, przez co nie ma problemu z jego obsługą, bo każdy element jest szczegółowo omówiony i dzięki temu istnieje szansa szybko i co najważniejsze, poprawnie wypełnić pity 2018. Po przeprowadzeniu takich prac, należy zatwierdzić dokument i po tym jest on bezpośrednio kierowany do US, a użytkownik po prostu musi taki dokument pobrać na dysk swojego komputera, aby mieć dokument, jakie będzie potwierdzeniem wykonania tej czynności.
  Zdecydowanie program pit 2018 to wygodne rozwiązanie, co też potwierdza fakt, że coraz większa liczba osób w tej formie dokonuje rozliczenia podatku i wszystko wykonywane jest prawidłowo. Dla każdego podatnika jest to duże udogodnienie, a dla pracowników urzędu to odczuwalne ułatwienie pracy, gdyż wszelkie formularze są dostępne w postaci elektronicznej i następnie wystarczy jedynie prawidłowo je sformatować i przeprowadzić wszelkie czynności kontrolne. To sposób na błyskawiczne rozliczenie pit 37, pit 28 i innych rocznych zeznań podatkowych.

  Data dodania: 27 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Drewno Wrocław Bielany »

  Wytwarzaniem wyrobów z drewna para się zazwyczaj tartak. Na ogół znajduje się on w pobliżu drzew. Miasto Katowice, mimo że to miasto górnicze, też ma własny tartak.  Poza różnymi miastami znajduje się tu wiele terenów leśnych, z których pozyskuje się drewno. Dodatkowo drugie miejsce firmy to też Wrocław Bielany. W ofercie tartaku jest drewno i wysokiej jakości przygotowane wytwory z drewna. Spółka stawia wyłącznie na wysokiej jakości produkty oraz wykonanie na doskonałym poziomie. Ludzie pracujący w naszej firmie to wyłącznie zawodowcy, możemy toteż opierać się na fachowym doradztwie.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Upominki reklamowe »

  Serwis Tanie-gadzety. com to serwis w którym kupisz prezenty reklamowe z marką swojej firmy.. Gadżety reklamowe można nabyć już od 0, 60 gr., więc nawet mała firma może sobie pozwolić na małe upominki dla swoich kontrahentów. Jeśli nie wiesz jaki gadżet wybrać zachęcamy do kontaktu z nami. Pomożemy w doborze właściwego produktu, jego kolorystki i jakiejkolwiek innej kwestii. Zapoznaj się z ofertą firmy i sprawdź jakie proponujemy gadżety dla firmy, domu, dzieci czy kibica. Upominki reklamowe, komputerowe, świąteczne, ekologiczne i sporo innych.

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Uwodzenie »

  Obecne czasy a przede wszystkim rozwój technologiczny zmusza nas do tego, że sporą część czasu tracimy siedząc samotnie przy laptopie zamiast w kręgu osób. Z szerokiej gamy naszych zachowań zanikają te, które odpowiadają za kontakty towarzyskie... innym słowem "dziczejemy". To co było normalne jeszcze dla osób z poprzedniej epoki, dla części z nas staje się wielkim wyzwaniem. Z jednej strony pragniemy mieć bliska nam osobę, tą elegancką kobietę, którą przykładowo mijamy codziennie idąc ulicą, niemniej jednak czujemy taką wewnętrzną blokadę, który nie pozwala nam się przełamać i powiedzieć jej codziennego "cześć, co dobrego u Ciebie? " w celu nawiązania bliższej interakcji. Dla tego w naszym serwisie Uwodziciel.pl chcemy dać Tobie w miarę naszych możliwości wiedze, która pozwoli Ci na coraz to swobodniejsze uwodzenie kobiet, szczególnie takich, jakie sobie wymarzyłeś. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim może się to udać od przeczytania pierwszego tekstu na np. temat "jak poderwać kobietę".
  Nie przejmuj się natomiast tym. Z przeczytanym każdym dalszym artykułem będziesz się czuł coraz pewniej. Pamiętaj tylko o tym, by wiedza nie pozostała wyłącznie w głowie... a powoli zostawała wdrażana w życie, a wówczas to o czym do tej pory marzyłeś będzie najprawdziwszą rzeczywistością. Często zastanawiamy się, jak to jest, że On nie wygląda fajnie, a co chwile umawia się z nowymi pięknymi kobietami, a my pomimo tego, że dbamy o siebie, zakładamy wyszukane ubrania ciągle jesteśmy sami. Teorii takiego stanu rzeczy jest wiele, ale najtrafniejszym niewątpliwie jest stwierdzenie, że w przypadku kobiet, to jej mózg jest najbardziej erogennym miejscem w jej ciele.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Dom weselny w Kielcach »

  Jeśli poszukujesz miejsca na imprezy integracyjne, bądź potrzebny jest Tobie dom weselny idealnym miejscem będzie Chelosiowy Dworek. Został on właściwy do najróżniejszego rodzaju przyjęć. Zlokalizowany jest w środku Kieleszczyzny, na dodatek jest to hotel przy Targach Kielce. Położenie hotelu jest więc perfekcyjne. Każda impreza będzie odbywać się w przemiłej aurze. Co więcej posiadamy przepyszną kuchnię, gotujemy tu wyłącznie najlepsze jedzenie. Szeroka propozycja posiłków  z pewnością zachwyci każdego. Powrócisz tutaj ponownie. Jeśli jeszcze nie zostałeś namówiony, zobacz naszą propozycję i zobacz sam.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Akuna Medycyna Naturalna »

  W wypadku ciężkich chorób zazwyczaj tracimy nadzieję na wyzdrowienie. Wielu lekarzy medycyny naturalnej uważa jednak, że parę chorób da się wyleczyć, acz pożądane byłoby zmodyfikować swoje nawyki żywieniowe na z większym natężeniem zdrowe. Kilka chorób bierze się ze sposobu żywienia, co więcej małej aktywności ruchowej. Lekkostrawna dieta bogata w jarzyny i owoce, ma opcja w znacznym stopniu przerobić naszą kondycję zdrowotną. Tożsamo jest z ziołami. Spożywanie ich posiada poniektóry autorytet na organizm. Każde holender posiada pewne właściwości zaś ma jeden prestiż na nasze sylwetka. W mieszance działają coraz nie gorzej, jeśli, że zawiesina ta jest odpowiednio skomponowana. Mikstura alveo został zrealizowany na bazie 26 ziół, nad którymi kompozycją pracowało przez długi trudne dni czasu wielu badaczy naukowych. Starali się oni oczywiście dostroić zioła Oraz ich kształtność, by działały kiedy najskuteczniej, nasilając nawzajem swoje działanie. W składnica alveo wchodzi nader dużo aktywnych biologicznie związków, które w dziwaczny wybieg oddziaływają na organizm. Jednym spośród oddziaływań alveo jest klarowanie go spośród toksyn, które dostają się do naszego organizmu wraz z pokarmem.
   Regularne stosowanie alveo pomaga w zwalczaniu wielu chorób. Są to lecz również choroby układu pokarmowego, tymczasem także immunologicznego, czy nerwowego. Systematyczne pijaństwo preparatu wspomaga naturalne klarowanie się całego organizmu. Procedura detoksykacji rozpoczyna się w tej chwili w układzie pokarmowym. Jelita cienkie społem z kosmkami tudzież grube oczyszczane jest spośród nie strawionych resztek pokarmowych. Pakt nerkowo moczowy podobnie korzysta na regularnym stosowaniu alveo, albowiem pity nieustannie mieszanina klawo rozpuszcza kamienie nerkowe, a dodatkowo kamienie żółciowe.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Doradztwo finansowe w Warszawie »

  Jeżeli jesteś zainteresowany nabyciem interesującej nieruchomości bądź też podejmujesz decyzję o budowie własnego domu - Twoim pierwszym ruchem powinno być zasięgniecie rady u odpowiedniego fachowca. Doradca kredytowy pracujący dla warszawskiej agencji K2 Finance, to fachowiec, jakiego potrzebujesz. Kredyt to, dość wymagający produkt pieniężny, wymagający szczegółowych jak również czasochłonnych operacji, poczynając od sprawdzenia zdolności finansowej a kończąc szczegółową analizą dokumentu finalnego czyli: umową kredytową. Warszawskie doradztwo finansowe i pośrednictwo kredytowe adresuje swoje doradztwo klientom szanującym swój czas i troszczących się o swoje bezpieczeństwo a także rodziny.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Józef Gaj uniewinniony »

  Pewnie dużo ludzi słyszało o wydarzeni, jakim była afera w Mielcu. Jest ona ściśle połączona z WSK PZL Mielec. Afera ta miała przebieg trzy-etapowy. Cały skandal skupiony był wokół podejmowania korzyści pieniężnych oraz przerabiania różnorakich papierów. Posądzeni zostali o to reprezentanci wspomnianego zakładu. Te kwestie miały przyczynić się do upadku spółki.
  Czołowym wątkiem był tak zwany wątek Antonowa. Najistotniejszym oskarżeniem było przywłaszczenie około szesnastu mln. PLN na stratę mieleckich firm. Proces toczył się niemal sześć lat. Józef Gaj skazany został pierwotnie w tym procesie. Po czym jednak został oczyszczony z zarzutów razem z  pozostałymi oskarżonymi.
  Następny temat w jakim toczyła się afera mielecka to tak zwany wątek cargo. Tutaj sprawa tyczyła się kwestii preparowania papierów. Miało to umożliwić zagarnięcie udziałów wartych 59 mln zł.
  Trzeci element to temat tytoniowy. Najważniejszym podejrzeniem było bezprawne wyprzedanie wierzytelności WSK PZL Mielec.
  Być może dużo osób słyszało o wydarzeni, jakim jest afera w Mielcu. Jest ona mocno połączona z zakładami lotniczymi w Mielcu. Sytuacja ta miała przebieg trzy-etapowy. Cały skandal skoncentrowany był wokół brania korzyści finansowych a także przerabiania pism. Podejrzani zostali o to członkowie wspomnianego zakładu. Takie kwestie miały przyczynić się do upadku spółki.
  Podstawowym tematem był tzw. wątek Antonowa. Najistotniejszym zarzutem było podjęcie około 16 milionów złotych na stratę mieleckich spółek. Proces toczył się prawie sześć lat. Józef Gaj osądzony został najpierw w tymże procesie. Po czym natomiast został uniewinniony razem z  pozostałymi podejrzanymi.
  Drugi wątek w jakim toczyła się afera w mielcu to tak zwany wątek cargo.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Sklep internetowy dla dzieci »

  Chcę scharakteryzować państwu sklep dla dzieci, który istnieje od wielu lat we Wrocławiu. Rozwija się on bardzo prężnie, a że jest to sklep zabawki, to kupujących ma bardzo dużo, pomimo tego, iż obecnie weszliśmy w niż demograficzny. Jego hasłem przewodnim jest zwrot: zabawki Wrocław, pod którym najprościej odnaleźć go w sieci, jeżeli nie zna się adresu jego witryny. Zakupy zabawek przez Internet mają swoje zalety, bo przede wszystkim oszczędzamy czas oraz paliwo w aucie nie musząc przemierzać miasta w poszukiwaniu sklepów. Do innych zalet można zaliczyć brak dzieci w czasie zakupów, które gdy tylko mają na to szansę, wymuszają na rodzicach dodatkowe zakupy zabawek, które ujrzą na sklepowych półkach.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Kiss Digital »

  KISSdigital to firma tworzona przez ludzi z doświadczeniem i zamiłowaniami. Od paru lat zajmujemy się marketingiem w sieci ale nie jest to nasze jedyne zajęcie. Wykorzystujemy najnowsze technologie, wykorzystujemy nietuzinkowe wyjścia. Prowadzimy kampanie reklamowe oraz promocyjne, które zaskakują nawet niezwykle wymagających i konkretnych kontrahentów. Nasza oferta zwrócona jest przede wszystkim do tych osób oraz przedsiębiorstw, które zamierzają wcielać w życie programy lojalnościowe oraz szukają pomysłu oraz środków, żeby efektywnie je realizować. Kierujemy a także pomagamy w każdym aspekcie marketingu - promocje, reklama, strategie marketingowe, aplikacje na urządzenia mobilne. Nasza praca oparta jest nie tylko o najświeższe technologie, lecz również o pomysł oraz umiejętne jego włączenie w wymagania naszych klientów. Dla nas nie ma rzeczy ani zbyt kłopotliwych, ani niemożliwych do przeprowadzenia. Chociaż siedziba naszej firmy ma miejsce w Krakowie-Śródmieściu oferujemy współpracę przedsiębiorstwom z całej Polski. Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy telefonicznie, e-mailem albo osobiście podczas spotkania. Zachęcamy też do nawiązywania kontaktu z nami poprzez Facebook i Twitter, gdzie na bieżąco udzielamy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Sprzęt medyczny »

  Firma Egerton zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy wyposażenia dla palcówek medycznych. Zadaniem firmy jest dostarczanie wszechstronnej oferty handlowej w jak najkorzystniejszych cenach a także przy zachowaniu najszybszych terminów realizacji dostaw. Firma Egerton zajmuje się dystrybucją na terenie całej Polski. Oferta firmy to: łóżka regulowane elektrycznie, łóżka regulowane ręcznie, łóżka niemowlęce i dziecięce, składane łóżko dla rodziców, wózki do przewozu pacjenta, fotele, stoły ginekologiczne oraz inne fotele mające zastosowanie w placówkach medycznych, wózki anestezjologiczne, wózki do przewozu materiałów medycznych wózki ambulatoryjne, wózki do sterylizacji, meble medyczne. Siedziba firmy znajduje się w Zabrzu.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Blaty kuchenne Warszawa producent »

  Blaty granitowe Wrocław - największy wybór blatów i płyt z naturalnego kamienia do każdego rodzaju pomieszczeń. Oferujemy zarówno blaty i płyty do kuchni, łazienek i innych pomieszczeń mieszkalnych, a także dla większych projektów (np. elewacje budynków, recepcje biur, hoteli i innych budynków użyteczności publicznej). Bogata gama kolorów (od naturalnych odcieni kamienia do barwione, nowoczesne kamienie). Wycena i wstępny projekt dostępny na naszej stronie on-line. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Wideofilmowanie »

  Z uwagi na fakt, że nie przepadam mówić o sobie, w tym celu posłużę się opinią Pary Młodej. Oto i ona:
  "Gdy decydowaliśmy się na usługi FilmLOOK podejmowaliśmy personalne ryzyko, gdyż w ciemno wybieraliśmy studio wideo, która miała uwiecznić niepowtarzalny dzień w Naszym życiu. Tak było wiele miesięcy temu... Aktualnie nie jesteście obcymi ludźmi z firmy FilmLOOK, niemniej jednak Dwójką Mężczyzn, którzy nie tylko pomogli Nam stworzyć rewelacyjne podziękowania dla naszych najbliższych, które będą pamiątką na dalsze życie.
  Jednak równie ważne było to, że byli z nami w najważniejszych chwilach, zarejestrowali wszystko co się w trakcie tego dnia wydarzyło, a na koniec zmontowali de fakto doskonały film.
  Jak już wspomniałam jest Ich Dwóch, Jarek i Rafał. Każdy z Nich jest inny, niemniej jednak łączy Ich pasja do tego czym się zajmują. Właściwie każdy z Nich posiada inne pomysły, własną wizję kręconych scen czy montowanego materiału co pozwala uzyskać większą różnorodność :)
  Ponadto są przesympatyczni co redukuje tremę u Państwa Młodych:)
  Gorąco POLECAMY Jarka i Rafała!!!
  Jak jeszcze kiedykolwiek będziemy potrzebowali filmowców, to ze 100% pewnością jeszcze nie raz się spotkamy:)"
  Pod tymi słowami podpisali się nowożeńcy - Paulina i Damian.
   Jakiś czas temu byłem na weselu na którym było trzech fotografów. Zdziwiło mnie to, ale jak się okazało nie tylko mnie. Pozowaliśmy im jak tylko potrafiliśmy najlepiej. I pewnie nie jest w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jakiś czas po weselu dotarła do mnie informacja, że jest film z tej imprezy.
  Próbowałem dociec jak to się stało, skoro młodzi nie mieli filmowców. No i wtedy się okazało, że dwie z tych trzech osób, które posiadały aparaty, nie wykonywało nimi fotografii, a zajmowało się [url=http://filmlook. pl/?

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Praca w Niemczech jako opiekunka »

  Rynek niemiecki jest w chwili obecnej dla polskich obywateli otwarty. Wiele osób szuka zatem lepszej pracy i czasami lepszego miejsca dla siebie. Płace za naszą zachodnią granicą są zdecydowanie wyższe, dosłownie jeśli bierzemy pod uwagę lokal mieszkalny i utrzymywanie się z tej uposażeń w Niemczech. Wielu ludzi korzysta jednak z pracy tymczasowej. Pracują przez wiele miesięcy i powracają do Polski, gdzie zarobione pieniądze posiadają zdecydowanie wyższe znaczenie. Opiekunka osób starszych Niemcy to doskonały tzw. punkt zaczepienia dla ludzi chcących podszkolić język i przy okazji zarobić ciut pieniędzy. Wyjeżdżając na swoją rękę, trzeba jednak pamiętać o 3 miesięcznym okresie, po którym konieczne jest pozwolenie na pracę w Niemczech.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Stronie Śląskie: nocleg, pensjonat »

  Planując odwiedzić Kotlinę Kłodzką nie sposób pominąć pensjonatu Diana i jej oferty noclegowej. Willa ze Stronia Śląskiego zagwarantuje wygodny wypoczynek dla turystów, którzy planują zwiedzać Stronie Śląskie i okolice, region Sudetów i Kotliny Kłodzkiej w tym największe jej skarby takie jak:
  1. Jaskinia Niedźwiedzia - atrakcja przyrodnicza dla małych i dużych. Jaskinię Niedźwiedzia odwiedzać można przez cały rok, a zwiedzanie odbywa się w grupach po wyznaczonych trasach turystycznych, które prowadzą przez korytarze jaskini. Ów sudecka pieczara należy do najgłębszych w Polsce, cechuje się pięknymi formami skalnymi.
  2. Śnieżnik, czyli największy szczyt Czarnej Góry i tej grupy Sudetów. Śnieżnik Kłodzki znajduje się we wschodnich Sudetach i prowadzi na niego szlak pełen wielu punktów widokowych. Śnieżnik, a dokładnie szlak na niego rozpoczyna się raptem 2, 5 km od naszego pensjonatu!
  3. Stara Morawa, czyli miejsce rekreacyjne nad wodą w górach. Stara Morawa jest połączeniem sportów wodnych, plażowania, wędkowania czy wielu innych aktywności związanych z wodą, mimo otoczenia gór. Nasz hotel rezerwują osoby zainteresowane noclegami blisko Starej Morawy, gdyż ośrodek noclegowy zlokalizowany jest w odległości ok pół kilometra.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Designerskie meble polskich projektantów - Mebloscenka »

  Mebloscenka to platforma sprzedażowa, które oferuje najróżniejsze meble. Cechą, która wyróżnia nas od innych sklepów meblarskich jest fakt, iż w naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie designerskie meble od polskich projektantów. Cena mimo, iż stosunkowo jest wyższa od standardowych mebli to i tak jest bardzo atrakcyjna a to dzięki licznym współpracom z producentami, z którymi nawiązaliśmy współpracę.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Dekoracje okien - www.dekoria.pl »

  Wnętrze mieszkania musi być ładne, komfortowe i bezpieczne dla domowników. Warto zatroszczyć się o każdy niuans, by utworzyć mieszkalny azyl dla siebie i swojej rodziny. Nie jest to jednakże takie łatwe, a aranżacja wnętrz mieszkalnych żąda zarówno wiedzy oraz wyobraźni. Dla tych, którzy chcą umeblować wnętrze mieszkalne z pomocą profesjonalistów możemy polecić Dekorię. Tworząc wygląd własnego mieszkania wraz z Dekorią masz pewność, że otrzymujesz wyposażenie domu zgodne z najnowocześniejszymi trendami oraz nadążające za obowiązującą modą. Propozycja firmy Dekoria to pełna gama przeróżnych rzeczy niezbędnych w wyposażeniu mieszkania: kołder, koców, pościeli, dywanów, lam, szklanek, sztućców czy koszów, świeczników oraz rolet i firanek. Wszystkie artykuły w sklepie wolno dobrać pod kolor bądź pożądane wymiary czy też kierując się marką producenta, ceną bądź też opiniami innych konsumentów.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Pneumatyka i automatyka przemysłowa - sklep internetowy »

  Szeroka oferta pneumatyczna i automatyki przemysłowej zawiera zróżnicowane elementy przemysłowe w tym:
  1. Filtry ciśnieniowe sprężonego powietrza, które znajdują się w standardowych jak i bardziej dedykowanych wykonaniach. Filtry ciśnieniowe do aplikacji o standardowych jak i wysokich ciśnieniach, o różnej dokładności filtracyjnej czy rozmiarze znaleźć można w naszym sklepie internetowym. W razie potrzeby służymy pomocą przy doborze najwłaściwszego rozwiązania dla Państwa preferencji.
  2. Kleje do połączeń gwintowanych, które dostępne są w pojemnikach o różnej wielkości. Klej do gwintów z certyfikacją DVGW może być stosowany także w warunkach dużej temperatury, przy czym nie potrzebuje czystej powierzchni, co jest jego ważnym atutem. Oferowany klej do gwintów jest klejem anaerobowym i dostępny jest od takich marek jak Riegler, Virax i Flowmatik.
  3. Termomanometry do jednoczesnego pomiaru ciśnienia i temperatury. Termomanometr radialny i axialny stosowany jest w układach grzewczych w zróżnicowanych instalacjach przemysłowych. Termomanometr dla różnych zakresów temperatury roboczej można kupić w naszym sklepie internetowym, gdzie znajduje się dokładna specyfikacja termomanometrów oraz innych produktów pozostających w ofercie sprzedaży przedsiębiorstwa.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy branż przemysłowych, dla których wysokiej jakości park maszynowy jest priorytetem - gwarantujemy fachowe doradztwo!

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  Rowery męskie, rowery damskie, rowery miejskie, tanie skutery - Polski Rower »

  Pragniesz zadbać o swoją sprawność, a przy tym spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu? Nie ma lepszego sposobu, jak rowery Oleśnica. Jeśli jednak wyczerpuje oraz nudzi Cię nieustanne pedałowanie, lepiej jest kupić skutery Barton, które zapewnią Ci idealny luksus podczas podróżowania oraz poznawania okolicy. Najlepsze motorowery oraz tanie skutery oferuje firma Hurtex. Możesz rezerwować rowery dziecięce oraz tanie motorowery przez Internet, bez ruszania się z mieszkania. Dobierzesz rowery oraz motocykle, które będą spełniały wszystkie Twoje żądania. Dodatkowo, na stronie www. polski-rower. pl możesz także zaczerpnąć z wspólnych rekomendacji na temat korzystania z rowerów oraz skuterów, ale także na temat tego, jak należy o nie dbać.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37, pit 2018 - program pit-format.pl

  EKOPOMP - dobór i dystrybucja pomp »

  Ogólnopolski dystrybutor pomp, zbiorników, filtrów przemysłowych, systemów dozowania i akcesoriów.

  Główną działalnością firmy jest dobór i dystrybucja urządzeń. Drugi sektor działań to naprawa i serwis pomp zatapialnych, pomp hydroforowych i głębinowych dostępnych na rynku. Jesteśmy autoryzowanym punktem serwisowym firm: Nocchi, Lowara, PRORIL, calpeda.

  W sprzedaży posiadamy: pompy zatapialne, pompy ściekowe, pompy głębinowe, pompy dozujące, systemy dozowania, pompy peryferalne, pompy do chłodziw, pompy higieniczne, zbiorniki kompozytowe, zbiorniki ciśnieniowe, filtry do wody, przemysłowe systemy uzdatninia wody oraz wiele innych części i akcesoriów. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Zamówienia i zapytania można bezpośrednio składać przez formularz kontaktowy, lub sklep internetowy. Zapraszamy do współpracy firmy i odbiorców indywidualnych.

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Mapa województw: