Technika Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl

  Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl »

  Firma Wałek Atakujący to znajdujące się w Czempinie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wałków atakujących, kół zębatych, a także innych elementów mechanizmu różnicowego (dyferencjału). Oferta firmy obejmuje ponadto regenerację mechanizmów różnicowych, usługi toczenia, usługi frezowania i CNC (Computerized Numerical Control).

  Data dodania: 25 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl

  Urządzenia do czyszczenia suchym lodem »

  Firma Dry Ice Cleaning będąca przedstawicielem firmy Asco posiada w swojej bogatej ofercie nowoczesne urządzenia do czyszczenia suchym lodem. Przeznaczone do czyszczenia przemysłowego sprawdzają się w każdych warunkach. Urządzenia do czyszczenia opracowane aby operator mógł wygodnie operować strumieniem suchego lodu. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach ponieważ w trakcie pracy nie dochodzi do zamrożenia systemu podającego co jest szczególnie uciążliwe podczas wykonywania pracy na halach produkcyjnych. Takim przykładem jest maszyna do czyszczenia suchym lodem Ascojet 1701 która jest wykonana z nowoczesnych materiałów zapewniając ciągłość czyszczenia przez długi czas. Posiadamy w sprzedaży również urządzenia które wykorzystują w trakcie pracy suchy lód oraz dodatek czyszczący. Przeznaczone są do czyszczenia spieczonych powłok, plastiku oraz odpadów poprodukcyjnych.

  Maszyny do produkcji suchego lodu

  Oprócz urządzeń do czyszczenia posiadamy w sprzedaży maszyny do produkcji suchego lodu w formie: granulatu, plastrów lub bloków suchego lodu. Maszyny do produkcji suche lodu znajdujące się w ofercie pogrupowane są według ich możliwości produkcyjnej. Oprócz sprzedaży urządzeń i maszyn realizujemy również usługi dla firm. Czyszczenie suchym lodem urządzeń i maszyn wykonywane jest w całym kraju po rezerwacji terminu i omówieniu zakresu usługi. codziennie.

  Data dodania: 28 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl

  Nowoczesne części zamienne do maszyn mazowieckie »

  PHZ KALCHEM Sp. z o. o. to spółka, która już od lat funkcjonuje na rynku wspierając wszystkich rolników w ich działaniach. Dziękujemy za zaufanie jakim nas darzycie. Dowodzi to temu, że proponowany przez nas asortyment oraz dodatkowe usługi są właściwie dobre. Nie osiadamy na laurach, jako że to dla Was chcemy być wciąż lepsi. Oferujemy maszyny nowe, które pochodzą od takich wytwórców jak CLAAS Polska SP. z o. o. Jesteśmy autoryzowanym dealerem CLAAS na części województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i również mazowieckiego. Poza tym oferujemy maszyny od takich firm, jak Horsch, Hardi, Kongskilde, Maschio Gaspardo, Umega, Pichon. Zapraszamy również przy tym, żeby spojrzeć na maszyny używane, jakie znajdują się w naszym asortymencie katalogowym. Jesteśmy przekonani, że każda osoba znajdzie u nas cokolwiek odpowiedniego dla siebie.

  Data dodania: 30 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl

  Silniki hydrauliczne »

  Hydrom jest firmą zajmującym się kompleksową naprawą a oprócz tego serwisem silników hydraulicznych. Wieloletnie doświadczenie i robota specjalistów umożliwia na sprawne i szybkie wykonanie potrzebnych napraw, czy też prac serwisowych. Silniki hydrauliczne, wbrew swojej nieskomplikowanej budowy, wymagają naprawy przez doświadczonych pracowników, ze względu fakt że prosta budowa nie zawsze oznacza prosty schemat działania. Ciecz znajdująca się w ich układzie występuje w większości wypadków pod ogromnym ciśnieniem, a w przypadku niedopatrzenia wynikającego z przeprowadzenia prac serwisowych przez osobę niedoświadczoną, energia skumulowana w postaci tegoż ciśnienia może skutkować awarią prowadzącą do wystąpienia niepotrzebnych szkód a także kosztów z nimi związanych. Wskazane jest stąd powierzyć naprawę części osobom, które mają z nimi styczność każdego dnia a także którzy po zakończonej pracy świadczyć mogą gwarancją sprawności serwisowanych urządzeń.

  Data dodania: 06 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl

  Specjalistyczne frezowanie cnc »

  Zlokalizowana w Bydgoszczy firma Metalko dysponuje długoletnim doświadczeniem w zakresie obróbki skrawaniem, lecz nie tylko. W jej skład wchodzą 3 Zakłady- Maszyn Wirowych, Budowy Aparatury oraz Antykorozyjny, w takim razie też propozycja obejmuje kolumna innych usług. W ramach obróbki metali Metalko oferuje frezowanie cnc, szlifowanie, wiercenie a oprócz tego toczenie cnc. Obróbka plastyczna stali obejmuje walcowanie, cięcie a także gięcie blach. Firma trudni się w produkcji aparatury a także urządzeń wielkogabarytowych dla przemysłu celulozowo-papierniczego. Zajmuje się naprawami a także regeneracją maszyn. Wytwarza części zamienne a także instalacje z tworzyw sztucznych. Wykonuje wykładziny ceramiczne a oprócz tego z laminatów. Produkuje swoje wyroby zarówno na rynek krajowy, jak oraz zagraniczny. Zapewnia profesjonalne doradztwo i rzetelną realizację zamówień.

  Data dodania: 28 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl

  Tipper Tie »

  Przetwórstwo mięsne to dziedzina, w której jakość jest najistotniejsza. Na pewno wie o tym firma Walowsky Kraków, która na rynku polskim funkcjonuje już od przeszło 30 lat. Ich specjalizacją są wszelkiego typu maszyny a także narzędzia, które są niezbędne do prawidłowego przechowywania świeżego mięsa. Między innymi są to pakowaczki próżniowe, nastrzykiwarki, i również klipsownice. Od początku swojej działalności na rynku, firma ta gwarantowała swoim klientom sprzęt spełniający najwyższe standardy jakości a oprócz tego bezpieczeństwa. Dzięki temu Walowsky Kraków jest powszechnie rozpoznawaną i polecaną marką. W tym samym czasie wszystkie zapewniane przez firmę towary są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Nadal poszerzana propozycja sprawia, że wybierając Walowsky Kraków każdy może mieć pewność, że dokonuje najlepszego wyboru z możliwych.

  Data dodania: 27 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl

  Suchy lód na weekend »

  Suchy lód podczas letnich weekendów jest doskonałym komponentem, dzięki któremu można zachować świeżość produktów spożywczych. Jest doskonałym chłodziwem, ponieważ posiada temperaturę -78, 5°C, dlatego jest wykorzystywany do transportu produktów mrożonych oraz żywności w stanie zamrożonym. Podczas wypadów weekendowych można suchy lód użyć jako chłodziwo do lodówki turystycznej. Po wsypaniu granulatu suchego lodu do wnętrza lodówki i włożeniu do niej produktów spożywczych można w niej przechowywać bardzo długo szybko psujące się mięso, wędliny i inne produkty spożywcze. Lodówka turystyczna z wkładem z suchego lodu doskonale się sprawdza do chłodzenia napojów alkoholowych w tym i wina. Dzięki temu udając się na imprezę na świeżym powietrzu, będzie się można delektować zimnym piwem lub napojami bezalkoholowymi. Pozostałą część suchego lodu, można wykorzystać do drinków z suchym lodem, które doskonale wkomponują się w charakter imprezy przy ognisku lub grillu. Mając na uwadze majowe wypady rodzinne. Podczas długich weekendów do różnych zakątków naszego kraju lodówkę turystyczną z suchym lodem można zabrać na plażę lub wędrówkę w górach. Suchy lód na weekend można zamówić w sklepie suchego lodu, wypełniając odpowiedni formularz zamówień. Dostawa suchego lodu realizowane jest przez firmę kurierską w całym kraju sześć dni w tygodniu.

  Data dodania: 19 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl

  Medicphone.pl - serwis telefonów komórkowych Warszawa. »

  MedicPhone z gigantyczną przyjemnością zaprasza wszystkich mieszkańców Warszawy i nie tylko do kontaktu, o ile jest Wam potrzebny serwis telefonów albo smartfonów. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców z dobrą wiedzą, którzy naprawdę znają się na naprawie różnych usterek z którymi boryka się mnóstwo nowoczesnych urządzeń znajdujących się w użytkowaniu ludzi. Nasza naprawa telefonów to świetna propozycja dla tych osób, którym skończyła się już gwarancja. Nasza firma proponuje takie usługi, jak wymiana baterii, naprawa uszkodzonego wyświetlacza, wejścia do ładowania i wiele innych. Zajmujemy się telefonami najróżniejszych marek, m. in. Xiaomi, Samsung, Sony, LG, Apple. Oprócz tego MedicPhone proponuje swoim użytkownikom pomoc, o ile chodzi o naprawę tabletów i laptopów. Znamy się na wielu sprzętach, wobec tego śmiało możecie obdarzyć nas zaufaniem, tak jak dokonało to już wielu klientów. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl

  Https://mini-komputery.pl/ »

  Technika osiągnęła rozległej rewolucji. Wystarczy spojrzeć na współczesny rynek. Pełen jest on najróżniejszego typu działalności. Świat biznesu najwięcej bierze spośród techniki i chociażby się na niej opiera. Jak niezwykle znaczące jest toż, ażeby potrafić tudzież chcieć czerpać spośród owego? Otóż jeżeli pragnie się przetrwać na współczesnym rynku i wybić spośród konkurencji to czerpanie spośród innowacyjnych narzędzi technologicznych jest wręcz koniecznością. Trzeba mieć różnego typu sprzęt. Przeto również polecamy Państwu wejść na: https://mini-komputery.pl/ i skorzystać z tej gigantycznej oferty. Działalność świadczy znakomitej jakości sprzęt. Do wyboru mają Państwo przemysłowe komputery wyróżniające się wydajnymi procesorami, ale także wbudowanymi twardymi dyskami oraz zasilaczem. Działalność Electrons ma sporo lat doświadczenia w produkowaniu monitorów i komputerów panelowych i integrator urządzeń komputerowych. Zapraszamy do zaczerpnięcia spośród oferty. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się telefonując lub mailowo, azaliż przyjść osobiście.

  Data dodania: 02 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja dyferencjału - walekatakujacy.pl

  Lokalizator gps »

  Innowacyjna technika poszła nadzwyczaj do przodu. Ludzie powszechnie nie zdają sobie sprawy z tego jak mnóstwo są w stanie uzyskać to dzięki nowoczesnym wyjściom. Z gwarancją prowadzenie działalności jest o mnóstwo łatwiejsze. Bowiem w wielu przypadkach nie trzeba być na miejscu, aby móc zweryfikować co dzieje się z pracownikiem. Jest toż rewelacyjne rozwiązanie w szczególności dla firm transportowych, gdzie to dzięki urządzeniu którym jest lokalizator gps łatwo będzie namierzyć auto. Starczy zalogować się do systemu i uzyskuje się całkowite wiadomości. Gorąco zapraszamy do zakupu. Więcej informacji możliwość skorzystania spośród oferty widnieje na stronie internetowej: driveoo. pl. Tam wszystko skrupulatnie przedstawiono. W razie pytań można skontaktować za pomocą formularza.

  Data dodania: 30 03 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: