Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Notariusz Olsztyn

  Notariusz Olsztyn »

  Nasza Kancelaria Notarialna, usytuowana w centralnej części Olsztyna, świadczy kompleksowe usługi notarialne dla klientów indywidualnych oraz firm. Dzięki wygodnej lokalizacji w centrum miasta, klienci mają łatwy dostęp do naszych profesjonalnych usług. W naszej ofercie znajduje się przygotowanie i obsługa aktów notarialnych, w tym umów kupna-sprzedaży, testamentów, umów darowizny, pełnomocnictw, a także poświadczenie podpisów i dokumentów. Nasz zespół, składający się z doświadczonych notariuszy, gwarantuje kompleksowe doradztwo, skuteczność i wysoką jakość świadczonych usług.

  Stawiamy na jasną komunikację z klientem oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, co pozwala na efektywne adresowanie specyficznych potrzeb i oczekiwań. Dbamy o to, aby wszystkie transakcje były realizowane z najwyższą dokładnością, zgodnie z przepisami prawa, zapewniając tym samym bezpieczeństwo prawne naszych klientów.

  Zachęcamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii Notarialnej w Olsztynie, gdzie zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy zapewnić wsparcie, niezależnie od złożoności sprawy czy pilności wymagań.

  Data dodania: 02 04 2024 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Olsztyn

  Radca Prawny Katowice - Kancelaria Prawna Katowice »

  Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Owczarek cieszy się ogromną renomą z zakresu obsługi prawnej zarówno klientów indywidualnych jak i firm. Oferujemy kompleksową, abonamentową obsługę, jak i doraźne działania prawne. W przypadku firm naszym celem jest zapewnienie Państwu jak największego komfortu w kwestiach prawnych, tak abyście mogli się skupić na prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Sprawnie i skutecznie przeprowadzimy państwa firmę przez wszelkie sprawy i procedury. Specjalizujemy się w obsłudze firm w zakresie: prawa spółek handlowych, prawa cywilnego i gospodarczego, prawa umów, prawa administracyjnego i pracy, prawa upadłościowego i naprawczego, egzekucji, prawa karnego gospodarczego oraz prawa ochrony danych osobowych. Chętnie podejmujemy się także zleceń od osób indywidualnych z zakresu prawa karnego, cywilnego, spadkowego, czy rodzinnego. Wysoka skuteczność, doskonały kontakt, duże zaplecze współpracujących z nami specjalistów, duże doświadczenie i rzadko spotykane zaangażowanie - to nasze atuty, dzięki którym rzesza naszych klientów jest coraz większa. Po więcej informacji zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Olsztyn

  Adw. Paweł Marchewka »

  Nasza kancelaria specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu zadłużeniami. Wiemy, że proponowanie klientom upadłości konsumenckiej to za mało i pójście na łatwiznę. Dlatego podchodzimy profesjonalnie i znalezienie odpowiednich rozwiązań prawnych, które rzeczywiście pomogą dłużnikom. Istnieje wiele alternatyw, ale wybór musi być poparty dogłębną analizą. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują prawdziwej pomocy. W kancelarii Pawła Marchewki zawsze dbamy o finanse klientów i szukamy najkorzystniejszego rozwiązania.

  Data dodania: 28 07 2023 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Olsztyn

  Prawnik Gdańsk - adwokat-gdansk.pl »

  Klisz i Wspólnicy z Gdańska to kancelaria adwokacka z wieloletnim doświadczeniem, która zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełen profesjonalizm. Zespół doświadczonych prawników zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu np. prawa karnego czy prawa spadkowego. Nie czekaj i sprawdź, co Klisz i Wspólnicy ma do zaoferowania już dzisiaj!

  Data dodania: 30 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Olsztyn

  Prawnik Bydgoszcz »

  Prawnik Bydgoszcz Kiedy masz problem prany, potrzebujesz usług skutecznego mecenasa, umów się u nas na spotkanie.

  Oferujemy szeroki zakres usług prawnych dla osób fizycznych oraz firm. Jesteśmy profesjonalni, skuteczni i dokładni w tym co robimy. Pomagamy w dochodzeniu praw ofiar wypadków związanych z jazdą pod wpływem alkoholu i narkotyków, a także w sprawach rozwodowych i alimentacyjnych.

  W Adwokat Bydgoszcz oferujemy szybką, niedrogą i wygodną obsługę prawną. Możemy pomóc Ci w pozwie dotyczącym odszkodowania z tytułu obrażeń ciała, wypadku samochodowego i innych sprawach prawnych w przystępnej cenie. Nasi doświadczeni eksperci udzielający pomocy prawnej od 2006 roku skutecznie będą dochodzić Twoich należności.

  Wiemy, jak uciążliwa może rozprawa w sądzie, dlatego naszym zadaniem jest uproszczenie tego procesu tak aby był on bezstresowy, jak to tylko możliwe. Ofertę kierujemy do osób które nie mają czasu na analizy prawne. Oferujemy dogodne godziny spotkania, aby nasi klienci mogli przyjechać w najbardziej komfortowym dla siebie czasie.

  Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie prawnej w Bydgoszczy, odezwij się do nas już dziś!


  Arslex - Centrum Prawnicze w Bydgoszczy: Masz problem prawny Potrzebny Ci adwokat, radca prawny Bydgoszcz lub prawnik Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy prawnej.

  Data dodania: 18 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Olsztyn

  Kancelaria notarialna Katowice »

  Notariusz Ewa Miranowicz oferuje Klientom najwyższą jakość świadczonych czynności prawnych. Kancelaria notarialna w mieście Katowice podtrzymuje długoletnią tradycję notariatu w Polsce, zapewniając profesjonalizm, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Kancelaria pomaga przy różnych czynnościach, m. in. sporządza akty notarialne, przygotowuje akty poświadczenia dziedziczenia (APD), sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, sporządza poświadczenia: własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu albo kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby przy życiu albo w określonym miejscu, przygotowuje wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Pomoc notarialna podlega tajemnicy zawodowej, dlatego masz zagwarantowaną poufności. Prosimy pamiętać, że notariusz ma obowiązek zweryfikować tożsamość, z tego powodu należy sprawdzić, czy nie upłynął termin ważności dokumentów i czy wszystkie informacje w nich zawarte są aktualne. Kancelaria zaprasza Klientów zarówno z miasta Katowice, jak również okolic. Kancelaria notarialna udostępniła cennik pomocy notarialnej na stronie firmowej. W sprawie dokładnych pytań notariusz zaprasza do kontaktu telefonicznego. Siedziba mieści się w samym centrum miasta Katowice. Dojazd nie stanowi problemu, a sama kancelaria przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Olsztyn

  Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C. »

  Ktoś naruszył prawo autorskie do Twojego dzieła? Potrzebujesz pomocy w sporządzeniu umów o przeniesienie praw autorskich? Odwiedź Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński Walczak! Znajdujemy się w Koninie i Poznaniu. Zabezpieczamy interes twórców, sporządzamy niezbędne umowy licencyjne i inne, a gdy to konieczne reprezentujemy naszych klientów w sporze sądowym. Wejdź na stronę lipinskiwalczak. pl i przekonaj się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

  Data dodania: 23 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Olsztyn

  Unieważnianie kredytu frankowego »

  Zastanawiasz się, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie czekaj długo i skontaktuj się z naszymi radcami prawnymi już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa specjalizuje się w sporach dotyczących kredytów frankowych. Gwarantujemy merytoryczną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Elementarnym celem sporu z bankiem w sprawach kredytów frankowych jest unieważnianie umów kredytu frankowego. Bazując na stanowisku niektórych Sądów, Kancelaria wnosi również o tzw. odfrankowienie kredytu. Nasza kancelaria frankowa (Warszawa) wyjaśni szczegółowo, na czym polega ten proces i jak odfrankowić kredyt. Od kilku lat z powodzeniem zajmujemy się sprawami przeciwko organizacjom finansowym (bankom oraz funduszom inwestycyjnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów dotyczących kredytów frankowych. Znakomita znajomość specyfiki oraz problematyki kredytów frankowych pozwala nam zapewnić całościową, rzetelną oraz skuteczną obsługę prawną prowadzonych spraw naszych Klientów. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się obszernym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z organizacjami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się sprawami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na pytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Olsztyn

  Kancelaria Rozwodowa NMB »

  Kancelaria Rozwodowa z Poznania jest dostępna na rynku od kilku lat. Nasza kancelaria specjalizuje się w dziedzinie prawa rodzinnego, a w szczególności w sprawach dotyczących rozwodów. Do zadań prowadzących przez Kancelarię należą również podział majątku, sprawy związane z alimentami, sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej, pochodzeniem dziecka oraz sprawy dotyczące adopcji i kurateli i wiele innych. Nasza kancelaria tworzy wykwalifikowanych i profesjonalnych prawników. Naszym zadaniem jest wszechstronna obsługa oraz pełne zaangażowanie. Udzielamy pełen profesjonalizm i kompetencje naszych adwokatów, co pozwala, że klient czuje się bezpiecznie. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania naszym Klientom na każdym etapie prowadzenia sprawy. Dostarczamy merytoryczne i dokładne porady prawne, które będą służyć klientowi. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

  Data dodania: 18 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Olsztyn

  Sprawa rodzinna Płock »

  Kancelaria Radców Prawnych Popowska Piechowicz umiejscowiona jest w Płocku. Usługi jakie świadczy to pomoc prawna dla klientów prywatnych i przedsiębiorstw, z obszaru prawa administracyjnego, rodzinnego, cywilnego, spadkowego, a także dotyczące rozwodów, podziału majątku, windykacji czy mediacji. Dodatkowo, zespół Kancelarii Prawnej Płock, służy także kompleksowym poradnictwem, oferuje możliwość przygotowywania pism procesowych, wystawia opinie prawne i prowadzi sprawy sądowe w mieście Płock oraz w całym kraju, współdziałając z innymi prawnikami i radcami prawnymi.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: