Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C. »

  Ktoś naruszył prawo autorskie do Twojego dzieła? Potrzebujesz pomocy w sporządzeniu umów o przeniesienie praw autorskich? Odwiedź Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński Walczak! Znajdujemy się w Koninie i Poznaniu. Zabezpieczamy interes twórców, sporządzamy niezbędne umowy licencyjne i inne, a gdy to konieczne reprezentujemy naszych klientów w sporze sądowym. Wejdź na stronę lipinskiwalczak. pl i przekonaj się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

  Data dodania: 23 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Unieważnianie kredytu frankowego »

  Zastanawiasz się, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie czekaj długo i skontaktuj się z naszymi radcami prawnymi już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa specjalizuje się w sporach dotyczących kredytów frankowych. Gwarantujemy merytoryczną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Elementarnym celem sporu z bankiem w sprawach kredytów frankowych jest unieważnianie umów kredytu frankowego. Bazując na stanowisku niektórych Sądów, Kancelaria wnosi również o tzw. odfrankowienie kredytu. Nasza kancelaria frankowa (Warszawa) wyjaśni szczegółowo, na czym polega ten proces i jak odfrankowić kredyt. Od kilku lat z powodzeniem zajmujemy się sprawami przeciwko organizacjom finansowym (bankom oraz funduszom inwestycyjnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów dotyczących kredytów frankowych. Znakomita znajomość specyfiki oraz problematyki kredytów frankowych pozwala nam zapewnić całościową, rzetelną oraz skuteczną obsługę prawną prowadzonych spraw naszych Klientów. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się obszernym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z organizacjami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się sprawami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na pytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Kancelaria Rozwodowa NMB »

  Kancelaria Rozwodowa z Poznania jest dostępna na rynku od kilku lat. Nasza kancelaria specjalizuje się w dziedzinie prawa rodzinnego, a w szczególności w sprawach dotyczących rozwodów. Do zadań prowadzących przez Kancelarię należą również podział majątku, sprawy związane z alimentami, sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej, pochodzeniem dziecka oraz sprawy dotyczące adopcji i kurateli i wiele innych. Nasza kancelaria tworzy wykwalifikowanych i profesjonalnych prawników. Naszym zadaniem jest wszechstronna obsługa oraz pełne zaangażowanie. Udzielamy pełen profesjonalizm i kompetencje naszych adwokatów, co pozwala, że klient czuje się bezpiecznie. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania naszym Klientom na każdym etapie prowadzenia sprawy. Dostarczamy merytoryczne i dokładne porady prawne, które będą służyć klientowi. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

  Data dodania: 18 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Sprawa rodzinna Płock »

  Kancelaria Radców Prawnych Popowska Piechowicz umiejscowiona jest w Płocku. Usługi jakie świadczy to pomoc prawna dla klientów prywatnych i przedsiębiorstw, z obszaru prawa administracyjnego, rodzinnego, cywilnego, spadkowego, a także dotyczące rozwodów, podziału majątku, windykacji czy mediacji. Dodatkowo, zespół Kancelarii Prawnej Płock, służy także kompleksowym poradnictwem, oferuje możliwość przygotowywania pism procesowych, wystawia opinie prawne i prowadzi sprawy sądowe w mieście Płock oraz w całym kraju, współdziałając z innymi prawnikami i radcami prawnymi.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Prywatne Przedszkole Kraków »

  Prywatne Przedszkole Montessori w Krakowie proponuje zapisy rodzicom dzieci w wieku 3-5 roku życia. Zadaniem Naszej działalności jest wielokierunkowy rozwój dziecka według myśli Marii Montessori „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”. W przedszkolu szczególną uwagę przykładamy do nauki języka angielskiego, prowadzimy również autorski program rozwoju psychospołecznego dzieci. Placówka działa według pełnego programu Montessori.
  Maria Montessori (1870 - 1952) Włoska lekarka i pedagog. Jedna z najwybitniejszych promotorek nauczania przedszkolnego. Kreatorka „metody Montessori”, skupia się przede wszystkim na swobodzie dziecka i wykształceniu jego zmysłów. Dzieci uczą się we własnym tempie, często same decydują, kiedy zakończyć pracę i jak daleko zgłębić dany temat. Wspieramy dziecięcą samodzielność. Nauczyciel w pedagogice Montessori ma szczególną rolę. Obserwuje, podpowiada, ale nie przejmuje aktywności za dziecko, nie narzuca swojej obecności a jest jego towarzyszem w drodze do dorosłości.
  Serdecznie zapraszamy do Montessori House!

  Data dodania: 15 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  Prowadzenie rachunkowości, sporządzanie umów oraz zastępstwo procesowe to tylko niektóre z usług, które oferuje Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci. Zrzeszeni w niej specjaliści pomagają też w likwidacji spółek, windykacji należności i planowaniu sukcesji. Co więcej, zajmują się oni doradztwem podatkowym w celu wsparcia firmy. Odwiedź siedzibę kancelarii przy ulicy Baczyńskiego 12 w Sosnowcu lub już teraz sprawdź stronę internetową!

  Data dodania: 26 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Miopatia.pl - przekaż 1 % podatku »

  Choruję i muszę z tym żyć. Diagnozę postawiono mi w 2013 w Warszawie. Tam będąc w klinice na oddziale neurologii wykonano wiele badań potwierdzających ostateczną diagnozę. Choroba jest postępująca, małymi kroczkami prowadzi do niepełnosprawności ruchowej. Jestem zakwalifikowany jako G71. 3 – inna niesklasyfikowana gdzie indziej - miopatia mitochondrialna. Dokładniejsza nazwa to choroba POLG – nazwa pochodzi od nazwy uszkodzonego genu dzięki któremu są moje objawy. Miopatia jest genetyczna i na chwile obecną brak jest leku. Jednak to nie oznacza końca walki! Chorobę można spowolnić zażywając odpowiednie, wysokiej jakości suplementy odżywcze jak i stale ćwicząc – utrzymując sprawne mięśnie w dobrej kondycji. Aby nie uszkodzić mięśni jeszcze bardziej niż są trzeba wykonywać zalecenia fizjoterapeuty. Dobrej jakości suplementy są bardzo drogie, rehabilitacja ze specjalistą musi być systematyczna – to wszystko generuje koszty. Aby wspomóc się finansowo zostało założone subkonto w fundacji Avalon gdzie zbieram różnego rodzaju darowizny. Tam też przekaż 1% podatku gdy rozliczasz się ze skarbówką.

  Przekazując 1 procent podatku wpisując KRS:0000270809 oraz koniecznie podając cel szczegółowy Koniew 4907. Dołącz i „Zostaw swój 1 procent podatku w Zabrzu” będzie mi miłoZainstaluj wtyczkę FaniMani do swojej przeglądarki która pomoże przekazać część z Twoich dokonanych zakupów na moje subkonto fundacji
  Masz nadmiar środków w telefonie? Wyślij płatnego SMS gdzie w treści wpisz POMOC 4907 i podaj numer 75165. Koszt to 6. 15PLN
  Możesz dokonać również darowizny finansowej na dowolną kwotę, Odliczając ją sobie od podatku
  Zawsze możesz pomóc promować zbiórkę udostępniając posty ukazujące się na FB @miopatia. mitochondrialna
  Każda ze wskazanych metod jest całkowicie anonimowa gdyż nie dostaję żadnych danych kto przekazał i z jakiego miasta. Co niestety wiąże się z brakiem bezpośrednich podziękowań z mojej strony.

  Data dodania: 17 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy Spółka Jawna »

  Kancelaria prawna Norek i Wspólnicy to firma, która pomaga przedsiębiorcom w obsłudze prawnej. Zatrudnieni w niej specjaliści oferują usługi takie jak sporządzanie i analiza umów, wsparcie przy generalnym wykonawstwie, sporach dotyczących nieruchomości oraz sporach korporacyjnych. Nieobce są jej kwestie z zakresu likwidacji, łączenia i podziału spółek. Dowiedz się więcej już dziś, sprawdzając stronę internetową kancelarii!

  Data dodania: 17 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Sukcesja Kraków - mikulski.krakow.pl »

  Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest profesjonalna pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych ekspertów, którzy do każdej sprawy przystępują w sposób indywidualny. Nasza wiedza oraz doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA i Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna oferuje współpracę jednorazową, jak również jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Oferujemy Wam wsparcie w zakresie takich spraw, jak budownictwo, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, handel, transport, odszkodowania, spółki, fuzje, przejęcia, prawo spadkowe, przekazanie firmy, prawo pracy, zamówienia publiczne, itd. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu umówienia wizyty, dzięki czemu każdy nasz adwokat albo radca prawny będzie w stanie udzielić Wam fachowej pomocy. Wasze zaufanie jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 10 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Adwokat Pszczyna »

  Szukając pomocy prawnej warto udać się do osób z dużym doświadczenie i odpowiednią wiedzą. Zapraszamy dosłownie wszystkich do skontaktowania się z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg Spółka Partnerska. Zajmuje się ona obsługą prawną przedsiębiorców w takich sprawach jak między innymi: windykacja należności, przekształcenia, prawo gospodarcze i inne. Prócz tego w propozycji znajdziemy pomoc osobom indywidualnym w obszarze prawa rodzinnego, spadkowego, lub karnego. Należałoby przykuć uwagę to, że kancelaria adwokacka pszczyna wyróżnia się tymże jak niezwykle dba o interesy swoich klientów. Adwokaci w niej pracujący starannie przyglądają się poszczególnej sprawie, ażeby nie przeoczyć choćby najdrobniejszego szczegółu. Zapraszamy zainteresowane osoby do zapisania się na spotkanie.

  Data dodania: 15 01 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: