Motoryzacja Kategoria: Motoryzacja

Motoryzacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • EXPERT SZKOŁA -zdawalność 78%. Najlepszy kurs prawa jazdy w Warszawie.

  EXPERT SZKOŁA -zdawalność 78%. Najlepszy kurs prawa jazdy w Warszawie. »

  Prowadzimy jazdy doszkalające przygotowujące do Egzaminu państwowego
  w Word Bemowo.
  Jeździmy po trasach egzaminacyjny, ćwiczymy parkowania prostopadał, równoległe, skośne. Nasz zdawalność kursów prawa jazdy Warszawa jest jedna z najwyższych. Szkolimy od 10 lat prowadzimy kursy prawa jazdy kategorii B i A.
  Szkoła nauki jazdy OSK Expert oferuje najlepsze kursy na prawo jazdy w Warszawie. Testy i badania lekarskie na prawo jazdy w dobrej cenie. Wysoka zdawalność!

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • EXPERT SZKOŁA -zdawalność 78%. Najlepszy kurs prawa jazdy w Warszawie.

  Skup Aut Za Gotówkę »

  Nie masz chęci na wystawienie ogłoszenia swojego auta. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę www. Na niej znajdziesz wszystkie informacje. Strona skup. aut. co. pl istnieje na rynku motoryzacyjnym od kilku lat. Głównym naszym zajęciem jest skup aut. Kupujemy auta osobowe oraz dostawcze do 3, 5 tony od osób prywatnych, korporacji i instytucji. Interesują nas pojazdy używane, po wypadku, poleasingowe, przeznaczone do złomowania. Działamy do klienta na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi, Wejherowa oraz okolic. Dojazd na oglądanie pojazdu jest bez kosztowy. Płacimy gotówką na miejscu u kontrahenta. Drugą usługą jaką się zajmujemy jest przewóz aut w okolicach Gdyni. Nie czekaj dłużej i zadzwoń do nas lub odwiedź stronę internetową. Nie jest istotne czy chcesz sprzedać Audi, odkupimy samochody wszelakich marek i modeli.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • EXPERT SZKOŁA -zdawalność 78%. Najlepszy kurs prawa jazdy w Warszawie.

  Wymiana dynamiczna oleju w skrzyni automatycznej »

  Gdy wyjdziemy na ulice polskich miast zapewne od razu zobaczymy wiele pojazdów. Z raku na rok ich ilość się powiększa. Nie trudno jest się domyśleć, że spowodowane jest to usprawnieniem funkcjonowania. Każda osoba, która posiada swój samochód, na pewno oznajmi, iż nie wyobraża sobie obecnie, żeby go nie było. Dla dużej ilości nie tylko zjawiłby się kłopot z dojazdem do pracy, lecz również utrudnione pozostałyby takie zwykłe prace jak na przykład zakupy. Niewątpliwie tak ogromne zainteresowanie autami sprawia, że na rynku pojawia się coraz to więcej kolejnych modeli, razem z dodatkowymi udoskonaleniami. Wśród nich przytoczyć można między innymi automatyczną skrzynię biegów. Coraz to częściej osoby zaciekawione zakupem samochodu szukają właśnie takiego, który ją ma. Jednak trzeba pamiętać, iż w ich wypadku konieczna będzie regularna dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów, jeśli nie pragniemy niepokoić się jej reperacją. Między innymi takowe usługi oferuje Autoservice Wojciech Grabowiecki. Zalecamy.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Motoryzacja

Motoryzacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: